Polskie tablety - warto kupować?

- czy polskie tablety to fikcja? czy polskie firmy produkujące tablety są coś warte? dyskusja trwa

Do: Polskie tablety - warto kupować?

Postprzez jacek111 » 24 Sie 2015, o 19:16

@jurek_kotor oczywiście masz rację. Na pewno GoClever, jak i Kiano miały po 1-2 udane modele, które zbierały zaskakująco dobre recenzje. Czasem bywa też tak, że "tani" producent stawia jedynie na wygląd a zaniedbuje "wnętrze" albo odwrotnie - w zależności od potrzeb tego rodzaju sprzęt tez nie musi być złym wyborem. Z drugiej strony, osobiście boję się polecać wymienionych producentów, bo niestety wiem też, jak często zdarzają się awarię nawet najlepszych modeli "budżetowych" marek.
jacek111

Postprzez HelenaWilla » 19 Maj 2016, o 17:09

Mam tablet Lenovo i jestem zadowolony , że to o wiele lepsze niż polskie.
HelenaWilla

Postprzez goombay » 27 Maj 2017, o 14:07

mam Colorovo 8 3G z Windows 10 i był bym bardzo zadowolony z niego gdyby nie to, że ten polski Producent zainstalował w nim tylko 16GB pamięci wewnętrznej Flash a na dodatek pozbawił możliwości instalacji SO na Pamięci umieszczonej w czytniku gdyż jeżeli nawet z poziomu Windows specjalistyczną Aplikacją przeniosę całą Partycję Systemową na pamięć w czytniku kart to i tak przy uruchomieniu Tabletu Bios i tak jej nie zobaczy bo tak skonstruował to inżynier z Colorovo. Skutki tak nie przemyślanej i mało profesjonalnej decyzji są takie, że po instalacji Fabrycznie przygotowanego Windows 8.1 czy Windows 10. zajęta jest niemal cała powierzchnia Dysku pamięci wewnętrznej. Pozostała zaś za chwilkę zostanie zajęta przez aktyalizacje bez, ktorych nie dało by się zapewnić bezpieczeństwa przy podłączonym Internecie. Na domiar złego co już zupełnie dobija to rozwiązanie sam Microsoft nie daje możliwości instalacji Aplikacji ze Sklepu Microsoft w innej lokalizacji niż Główna Partycja Systemowa, i tu kółko się zamyka. Nie ma też możliwości dobudowania takiej Pamięci przynajmniej do takiego przyzwoitego minimum 32GB. W Tablecie z Android w zupełności wystarcza to 16 GB jednak w Tabletach z Windows 16 GB to nieporozumienie. Szkoda bo gdyby nie ta opisana przypadłość tego Tabletu , która go całkowicie dyskwalifikuje, był by na prawdę przyzwoitym i na pewno docenionym sprzętem przez miłośników Tabletów z Systemami od Microsoft.
Na pewno zapłacił bym z radością o 100 zł więcej gdyby tylko w tym bardzo fajnym sprzęcie była ta większa pamięć Flash. A tak cała para poszła w gwizdek.
goombay
goombay

Poprzednia

Wróć do Polskie tablety

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość