Tablety Pentagram

- czy polskie tablety to fikcja? czy polskie firmy produkujące tablety są coś warte? dyskusja trwa

Tablety Pentagram

Postprzez Raffii » 8 Maj 2014, o 22:31

Tablety Pentagram to także polska firma. Chociaż wielu uważa je za bardzo awaryjne ja twierdzę, że nie odbiegają awaryjnością od innych polskich produkcji. A Wy jak uważacie?

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Raffii

Tablety Pentagram

Postprzez marcus » 9 Maj 2014, o 18:28

Dałeś linka do strony głównej sklepu, a nie tabletów Pentagram. Nie używałem nigdy Pentagramów dłużej niż chwilę ,ale na podstawie samych opinii to częściej słyszę negatywy o Prestigio, jeśli chodzi o budżetowce (choć to nie polska marka). Wiec jesli miałbym wybierać miedzy tymi dwoma tylko na podstawie marki to pewnie brałbym Pentagrama. A jeśli porownać Pentagramy z GoCleverami czy Kiano to moim zdaniem tak jak mówisz - nie ma dużej różnicy, jeśli chodzi o awaryjność. Jak się kupuje coś "nie markowego" to trzeba się po prostu liczyć z tym, że awaria może się przytrafić. I choćby z tego powodu warto postawić na polską markę lub chociaż taką, która ma serwis w Polsce to łatwiej o naprawę.
marcus

Tablety Pentagram

Postprzez michalmilanek » 15 Maj 2014, o 14:35

Dziękuję za opinie. Właśnie też znalazłem ten model na Youtubie i wydawał się bardzo rozsądny. Cena też przystępna. Ale skoro są takie kwiatki to cóż. Trzeba chyba zrezygnować z patriotycznych zakupów i wybrać jabłuszko.
michalmilanek

Miejscowość: Gdynia

Tablety Pentagram

Postprzez GrimPiece » 15 Maj 2014, o 22:53

up: raczej wybrać jedną z wielu innych alternatyw. Zresztą na te budżetowce tez się można skusić, ale jednak z awaryjnością treba się w takiej sytuacji liczyć. Czy Pentagramy są bardziej awaryjne od innych? Miałem kiedyś mp4 pentagrama i padł mi wyświetlacz... mimo tego myślę, że ich tablety nie róznią się niczym od innych budżetowców i tyle - pytanie czy to dobrze czy źle?
GrimPiece

Tablety Pentagram

Postprzez maciek0zielinski » 12 Cze 2014, o 13:41

Pierwsze słyszę o firmie pentagram, ale fajnie że mozna kupić też Polski tablet.
maciek0zielinski

Tablety Pentagram

Postprzez GrimPiece » 13 Cze 2014, o 20:48

dziwię się, że pierwszy raz o nich słyszysz - już od kilku lat sprzedają inne sprzęty / akcesoria. Teraz wskoczyli do świata tabletów, bo najwyraźniej wyczuli, ze to dobry temat. Polskich marek jest oczywiśćie więcej, choćby jeszcze Kiano i GoClever. Niestety są z reguły tylko tzw. budżetowce czy chińczyki, choć czzsem trafiają się też modele, które są ok. Za to o tyle dobrze z polskimi markami, że teoretycznie łatwiej z serwisem - teoretycznie, bo w praktyce tez zdarzają się naprawy po kilka tygodni i rózne chińksie patenty na naprawienie sprzętu.
GrimPiece

Do: Tablety Pentagram

Postprzez twojtyp » 4 Lis 2014, o 09:23

Pentagram można już tanio kupić. Jednak trochę się boję, że szybko się zepsuje, bądź nie spełni moich oczekiwań
twojtyp

Postprzez alexwaston » 14 Wrz 2016, o 09:15

dziwię się, że pierwszy raz o nich słyszysz ...
alexwaston

Postprzez juven_tsy » 24 Sie 2017, o 12:08

Pentagram miałem w rękach, niestety ale też na chwilę. Mimo to wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Awaryjność cóż, spotkałem się z opiniami takimi i takimi więc ciężko mi się ustosunkować ale za to wydaje mi się, że ostatnio ceny zmienili na takie bardziej przystępne. Choć ogólne, w porównaniu do reszty rynku nadal wydają mi się ciut za drogie biorąc pod uwagę co sobą reprezentują. A szkoda.
Awatar użytkownika
juven_tsy

Miejscowość: Szczecin

Wróć do Polskie tablety

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość