jaki modem

- jeśli chcesz pomówić o czymś, co nie pasuje do powyższych podkategorii, pisz tutaj

jaki modem

Postprzez karolcia1781 » 11 Cze 2014, o 18:21

niewiem czy pisze w dobrym temacie ale moje pytanie brzmi: Jaki kupić modem do samsunga galaxy tab 3 SM-T310???????????
karolcia1781

jaki modem

Postprzez jacek111 » 11 Cze 2014, o 20:16

Ogólnie to jesteś na forum właśnie przy sklepie z akcesoriami, więc nie trzeba daleko szukać ;) Na przykład taki powinien się sprawdzić:
http://tabletoid.pl/akcesoria-do-tabletu/modem-3g-m-life-do-tabletu

Obsługjje aero2.
jacek111

jaki modem

Postprzez jutka » 26 Cze 2014, o 22:01

myślę o zakupie bezprzewodowego huawei b683 - ma funkcję modemu i routera, jest nieduzy.
jutka

jaki modem

Postprzez GrimPiece » 27 Cze 2014, o 16:01

większosć modemów jest z założęnia uniwersalna, więc teroretycznei nie trzeba szukać jakiś konkretnych modemów do konkrentych tabletów - co najwyżej końcówkę warto sprawdzić, żeby nie trzeba było przejściówki podłączać. Zwłaszcza z samsungami, asusami, acerami itp. nie powinno być problemów przy podłączaniu róznych modemów. Z typowo tanimi tabletami mozę być nie co gorzej - tu i ówdzie, czasem na stronie marki albo forach można spotkać listy modemów z którymi tablet współpracuje, jeśli ktoś nie chce kupować w ciemno.

@up Huawei chyba daje też radę z aero2
GrimPiece

Re: jaki modem

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 28 Lip 2014, o 22:27

Ja bym tam jednak poszukał jak najwięcej informacji, na temat kompatybilności danego modemu z danym tabletem ( urządzeniem).
Nawet nie można zawierzać do końca sprzedawcom, którzy wypisują niby listę modemów pasujących do danego tabletu. Często, gęsto po prostu skądś kopiują bezmyślnie i nawet nie wiedzą / nie sprawdzili co.
Nie ma to jak uzyskać informację od kogoś, kto faktycznie kupił i uruchomił dany modem :)
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Wróć do Pozostałe akcesoria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość