Kiano Pro 10 dual + GPS

- jeśli chcesz pomówić o czymś, co nie pasuje do powyższych podkategorii, pisz tutaj

Kiano Pro 10 dual + GPS

Postprzez wryty23 » 16 Lut 2013, o 16:06

Witam. Tak jak w temacie mam pytanie. Czy próbował ktoś połączyć Kiano Pro 10 Dual przez bluetooth z zewnętrznym modułem GPS?? Jeśli tak jaki moduł polecacie? Aha i czy da się połączyć tablet wyżej wymieniony z gps-em w telefonie z androidem np. SE Xperia Neo V (chodź szczerze w to wątpię :P)
wryty23

re

Postprzez kristoffer » 9 Mar 2013, o 01:07

Co do drugiej opcji to nie widzę możliwości, aby taki sposób mógł zadziałać więc mówię 'nie można'.
kristoffer

gps

Postprzez karim10 » 14 Mar 2013, o 20:12

Wydaje mi się to niewykonalne dla zwykłego użytkownika. Pewnie dla jakiś entuzjastów nie będzie to problemem.
Z androidem słyszałem, że da się coś takiego wykonać. Polecam przeszukać google ;)
karim10

Kiano Pro 10 dual z GPS-em przez Bluetooth

Postprzez Paweł 'krzywy' Krzyworączka » 15 Mar 2014, o 14:21

Kiedyś dla testu kupiłem na aukcji tani i (jak się okazało) z zerową baterią moduł GPS: TomTom Mobile 5. Sam moduły stary jak świat - wypuścili go na rynek, jako dedykowany do starszych Nokii. Ale to nieistotne. Ważne jest to, że zadziałał z tabletem - właśnie z Kiano Pro 10 Dual pierwszej generacji (z głośnikami z tyłu). Wgrałem jakąś darmową mapę, przejechałem się po osiedlu autem i wszystko grało.
Nie polecam jakoś szczególnie tamtego GPS-u, bo to oczywiście zabytek (choć można go dosłownie za 50 zł kupić). Ale potwierdzam: da się to zrobić, i to bez problemów.
Awatar użytkownika
Paweł 'krzywy' Krzyworączka
Administrator

Miejscowość: Zielonki k/ Krakowa

Wróć do Pozostałe akcesoria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość