Najciekawsze akcesoria do tabletu

- jeśli chcesz pomówić o czymś, co nie pasuje do powyższych podkategorii, pisz tutaj

Postprzez marcus » 5 Sie 2014, o 17:21

Jakie widzieliście lub posiadacie najciekawsze akcesoria, które mozna podłączyć do tabletu czy smartfona? Na mnie szczególne wrażenie robi klawiaturka rzutowana na blat, czy dowolne inne miejsce. Czyli wówczas pisze się nie tyle po klawiaturze fizycznej, co po prsotu stuka palcami po blacie. Wprawdize gadżet raczej szpanerski niż praktyczny, ale trzeba mu oddać , że wrażęnie na pewno robi.

A jakie akcesoria sprawiają, że Wam oczy wychodzą z orbit?
marcus

Postprzez jacek111 » 21 Sie 2014, o 21:00

też bym chęntie pzretestował te klawiaturę, ciekawe czy w ogóle doberz rozpoznaje i czy można normalnie, płynnie pisać.

Niestety nie posiadam, ale podobają mi się rzutniki laserowe pod USB. trochę taki sprzęci kosztuje, ale można mieć podobno nawet... 100 cali !!! przy całkiem dobrej jakości. Nie jest to gadżet tylko do tabletu, po prsotu pod USB, ale się chyba kwalifikuje pod temat ;)
jacek111

Postprzez Raffii » 21 Sie 2014, o 21:16

Z tymi rzutnikami też słyszałem i ma się za to zabrać polska firma. Ich oferta jest na kickstarterze. Mi się podobają zdalnie sterowane samochody albo helikoptery kierowane przez bluetooth za pomocą tabletu. Dobre przede wszystkim dla dziecki. Dla dorosłych bardzo przydatne są wszelkiego rodzaju powerbanki.
Awatar użytkownika
Raffii

Re: Najciekawsze akcesoria do tabletu

Postprzez marcus » 22 Sie 2014, o 16:16

Raffii napisał(a):Mi się podobają zdalnie sterowane samochody albo helikoptery kierowane przez bluetooth za pomocą tabletu. Dobre przede wszystkim dla dziecki. .

Jak dla dzieci? :D sam bym się takimi pobawił... Ewentualnie dronami, które też mają sterowanie przez tablet, ale na razie to droga zabawka i neizbyt doskonała - ładujesz pół dnia, a latasz przez 15 minut (może nie dosłownie, ale mniej więcej tak to wygląda).
marcus

Do: Najciekawsze akcesoria do tabletu

Postprzez maniekk166 » 25 Mar 2015, o 15:40

Mi często przydaje się czytnik kart pamięci do tableta. A w dronach sterowanych zdalnie bateria rzeczywiście trzyma bardzo krótko i nie można się za długo bawić bo bateria pada.
maniekk166

Dron sterowany tabletem

Postprzez Paweł 'krzywy' Krzyworączka » 25 Maj 2017, o 20:32

Mi też podobają się drony sterowane tabletem. Ale myślę tutaj o praktycznych zastosowaniach. Np. filmowanie nieruchomości, działek do sprzedaży. Albo etapów budowy domu. Albo filmowanie akrobacji na rolkach, deskorolce, rowerze itp. Nie tylko zatem zabawa, ale i wykorzystanie, powiedzmy, biznesowe.
Przykładowo: jeden w moich znajomych zajmuje się wyburzeniami budynków. Filmowanie takich prac z drona daje super ujęcia, które później są armatą marketingową.
Szukasz łatwego w obsłudze oprogramowania do sprawdzania pozycji w wyszukiwarce na różne słowa kluczowe? Polecam Ci nasz program, w którym monitoring fraz kluczowych w Google jest szybki, prosty i tani.
Awatar użytkownika
Paweł 'krzywy' Krzyworączka
Administrator

Miejscowość: Zielonki k/ Krakowa

Postprzez juven_tsy » 24 Sie 2017, o 12:58

Drony to pikuś. Ja widziałem zestaw klocków Lego z którego budujesz robota a potem za pomocą tabletu własnie nim sterujesz :D
Awatar użytkownika
juven_tsy

Miejscowość: Szczecin

Postprzez trzewoko » 14 Paź 2017, o 12:19

My chcemy kupić synowi drona, który będzie sterowany tabletem ;)
trzewoko

Wróć do Pozostałe akcesoria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość