Projektor do tabletu.

- jeśli chcesz pomówić o czymś, co nie pasuje do powyższych podkategorii, pisz tutaj

Projektor do tabletu.

Postprzez KorKo » 25 Sie 2015, o 13:32

Witam,

Śmieszne prezenty i gadżety od Toys4boys w ofercie mają taki specjalny projektor do smartphonów (dokładnie chodzi mi o to - http://toys4boys.pl/smartphone-projector-2-0-item7079.html ) czy orientujecie się czy może gdzieś można kupić taki projektor, ale do tabletów? Miałem okazję ostatnio zobaczyć na żywo jak to działa i mi się spodobało, ale poruszam się głównie na tablecie i bym coś takiego chciał nabyć jednak do tej pory nie trafiłem i nie wiem czy jest sens w ogóle szukać?
KorKo

Do: Projektor do tabletu.

Postprzez GrimPiece » 27 Sie 2015, o 18:49

Fajny patent, nie wiedziałem czegoś podobnego wcześniej. Nie mają innych rozmiarów pod tablet w samym toys4boys - może warto do nich napisać / zadzwonić? Raczej opłacałoby się producentowi coś taiego wypuścić, biorąc pod uwagę popualrnośc tabletów, więc dziwne, jeśli nie ma. Alternatywą są różne projektory podłączane pod usb, ale to już droższy sprzęt.

Niestety jeśli nie ma na Allegro czy eBayu czy w samych toys4boys to nie wiem gdize można coś takiego kupić.
GrimPiece

Do: Projektor do tabletu.

Postprzez dubcio » 7 Wrz 2016, o 15:03

chyba właśnie w sferisie mają takie projektory, jeśli dobrze kojarzę , warto podejść albo zadzwonić i zapytać
dubcio

Wróć do Pozostałe akcesoria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość