Wzmacniacz sygnału wifi w tablecie

- jeśli chcesz pomówić o czymś, co nie pasuje do powyższych podkategorii, pisz tutaj

Wzmacniacz sygnału wifi w tablecie

Postprzez Jan Bielski » 14 Wrz 2013, o 22:36

A raczej dla tabletu. Od dosyć dawna poszukuję czegoś takiego i wychodzi na to, że:
chyba najlepszą metodą będzie zastosowanie wzmacniacza w routerze.
Kupić taki wzmacniacz i dokręcić , doinstalować w ruterze z którego odbieramy sygnał sieci bezprzewodowej.
Wszelkie aplikacje, które ludzie ściągają z Google Play, np. WiFi Signal Booster, czy tego typu niby pozornie działają, ale tak naprawdę, to chyba bardziej jako efekt placebo. Niektórym się wydaje, że mają po tym mocniejszy sygnał. :nazolwiu:
Jan Bielski

Do: Wzmacniacz sygnału wifi w tablecie

Postprzez GrimPiece » 3 Paź 2014, o 21:04

A czy działanie tej aplikacji jest jakkolwiek wyjaśnione? Bardziej wygląda mi to na typową ściemę, jak z tym odganiaczem komaru albo z tym, że iPad Air ma aplikację do produkowania świeżego powietrza :D

Właściwie działanie takiej aplikacji nietrudno sprawdzić - jak wrasta liczba kresek to działa, a jak nie wzrasta to ściema albo różncia jest tak mała, że nie warto się przejmować.

Do routera na pewno warto dokręcić choćby zwykłą antenkę, jeśli jest w zestawie. Miałem stary router z Inei i zapomniałem o antence. Jak się wprowadzili współlokatorzy to neta mieli tylko przy samej ścianie. Po dokręceniu antenki można przeglądać w całej chacie i przynajmneij połowa kresek zawsze jest.
GrimPiece

Postprzez marcus » 14 Maj 2015, o 22:28

@grimpiece odświeżasz powietrza to jest apka tysiąclecia

co do wzmacniania to tak jak przedmówcy - tylko na routerze, żadne pierdółkowate antenki do modemu nie działają.
marcus

Postprzez jacek111 » 15 Maj 2015, o 15:44

najlepiej to przeczytać recenzję przed kupnem sprzętu i nie nadziać się na jakąś chińszczyznę, która ma taką obudowę, że utrudnia odbieranie sygnału - bo zwykle to tu jest problem ;) ;)
jacek111

Postprzez sebix33 » 23 Sty 2017, o 13:06

No czasami to faktycznie są problemy z zasięgiem i wszystko zależy od lokalizacji. Są wsie jak u mojej babci, że wszyscy mają sygnał, a są takie jak moja, że mało kto może swobodnie telefonować...Ja sobie kupiłem specjalny wzmacniacz GSM od Signaflex -http://signaflex.pl. Działa tak jak w opisie. Ładnie zbiera sygnał, mogę spokojnie dzwonić skąd chcę, nie muszę włazić na samą górę i to jeszcze na biurku stawać tak jak kiedyś to robiłem. Dużo to nie kosztuje, a można sobie życie ułatwić.
sebix33

Wróć do Pozostałe akcesoria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość