Game Wizard Pora na przygodę!

- gdy nie znajdziesz wyżej odpowiedniego działu, pisz tu

Game Wizard Pora na przygodę!

Postprzez alexwaston » 19 Sie 2016, o 05:44

Image
Image
Image

Game Wizard umożliwia tworzenie i granie w gry z serialu Pora na przygodę!
NOWA MEGA PRZYGODA!
Finn i Jake stawiają czoła zupełnie nowemu wrogowi: Doodle Wizard! Walcz z jego rysunkową armią w rozległym świecie Stepów, Słodkiego Królestwa, Lodowego Królestwa, Lochów i innych miejsc. Graj godzinami w trybie przygodowym lub stwórz swoje własne przygody!
TWÓRZ WŁASNE GRY!
Dzięki sekretnemu językowi znaków zastosowanemu w Doodle Wizard możesz tworzyć dostosowane do Twoich potrzeb gry wideo. Naszpikuj swoje gry pułapkami, łupami, portalami, wrogami i wieloma innymi elementami!
DWA SPOSOBY TWORZENIA!
Możesz narysować własne gry na papierze, a następnie je zeskanować, lub tworzyć matematyczne poziomy bezpośrednio w aplikacji! Możesz natychmiast sprawić, że etap projektowania przerodzi się w świetną grę!
TAK WIELU BOHATERÓW!
Game Wizard oferuje mnóstwo postaci do wykorzystania w grze. Twórz gry, w których pojawią się Finn, Jake, Beemo, Lodowy Król, Fiona i Cake, Królewna Ognia oraz Marceline! To bohaterowie z górnej półki.
DZIEL SIĘ PRZYGODAMI!
Wypróbuj tryb Arcade, by dzielić się grami i grać w mnóstwo gier stworzonych przez innych graczy! Śledź poczynania ulubionych twórców, aby nigdy nie przegapić nowej gry.
ORYGINALNY DUBBING POSTACI!
Game Wizard oferuje oryginalny dubbing Finna, Jake'a, Lodowego Króla, Królewny Balonowej i gościnnie "Weird Ala" Yankovica w roli Doodle Wizard.
Stwórz własne gry z serialu Pora na przygodę! w GAME WIZARD! Kreatory gier Wizard to jest to!
alexwaston
 
Posty: 9
Rejestracja: 16 Sie 2016

Wróć do Pozostałe dyskusje o grach i oprogramowaniu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości