Jak zainstalować grę na tablecie ?

- gdy nie znajdziesz wyżej odpowiedniego działu, pisz tu

Postprzez sas33 » 12 Lip 2013, o 18:57

Posiadam nowego tableta Prestigo Multi Pad 7.0 Pro Duo ,mam pytanie jak instalować na nim gry bo za chiny nie potrafię pobrałem grę SpeedWay GP 2012 oraz Real Football 2013 w obu grach pisze żeby wkleić wypakowany folder do sdcard/Android/obb ,ja wcale nie mam takiego folderu obb.Co mam zrobić jak instalować gry ,proszę o pomoc.
sas33

Instalacja gier na tablecie

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 5 Sie 2013, o 21:46

A skąd pobierasz gierki? Z Google Play? Jeśli tak, to nie powinno być problemu z instalacją. Po prostu urządzenie samo wybiera domyślny folder w Internal Memory ( pamięci wewnętrznej tabletu) i tam zapisuje składniki gry. Nawet jeżeli byłaby potrzeba rozpakowania gry, to odbywa się to podobnie.
Zajrzyj do Google Play.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Postprzez Jan Bielski » 24 Sie 2013, o 12:25

Dokładnie. Po co komplikować sobie życie? Google niemal od razu po wprowadzeniu swojego systemu operacyjnego android postanowiło założyć również sklep z aplikacjami. Najpierw się to nazywało Android Market, jakiś rok temu przeobraziło się w Google Play. Z tego GP każdą gierkę, czy inny program zainstalujesz w kilka chwil bez jakichś problemów. :dajekwiaty:
Jan Bielski

Wróć do Pozostałe dyskusje o grach i oprogramowaniu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość