Najciekawsza aplikacja na tablet?

- gdy nie znajdziesz wyżej odpowiedniego działu, pisz tu

Postprzez GrimPiece » 7 Maj 2014, o 18:17

Witam, zastanawiam się co by jeszcze ciekawego wrzucić na mojego galaxy taba. Pomyślałem, że zapytam jaka jest Waszym zdaniem najciekawsza aplikacja na tablet ever?

Mój głos idzie na Yanosika - polską apkę do nawigacji a jednocześnie "antyradar", bo każdy kierowca może na bieżąco zaznaczyć, że właśnie minął patrol i inni dostają takiego info, gdy się potwierdzi. Oczywiscie można zaznaczać nie tylko to gdzie stoją panowie z suszarkami, ale też np, wypadki czy objazdy. Ogólnie fajny i sprawnie dzialajacy programik.

A Wy na co stawiacie? Może być na dowolny system, jeśli ja nie skorzystam to może ktoś z Windowsem czy iOS-em.
GrimPiece

Postprzez jacek111 » 8 Maj 2014, o 14:45

Ode mnie punkt dla facebook messangera - może nie jest to jakieś super odkrywcze narzędzie, ale i tak używam fejsa głównie jako komunikatora, a przeglądanie tych wszystkich pierdółek na tablicach itp mnie nie interesuje. Messanger jest oczywiscie zintegrowany tylko z komunikatorem facebookowym.
jacek111

Re: Najciekawsza aplikacja na tablet?

Postprzez agulina86 » 30 Cze 2014, o 23:29

Dla mnie ważne są tanie rozmowy za granicę.. Chłopak :happy: , te sprawy.. ;-)

Kilka aplikacji sprawdziłam i wybrałam Smartgroshen. Tani i prosty
Skypetki wysiadają ;-) :thankyou:

A Wy używacie ? ;-) :faceangel:
agulina86

Postprzez karolmeduza » 1 Lip 2014, o 12:11

IPTV - telewizja online. Polecam.

Postprzez jacek111 » 1 Lip 2014, o 13:18

@agulina86 w czym jest lepszy od SKype?

@karolmeduza - muszę sprawdzic tę apkę, zwłaszzca jeśli nie jest na niej streaming na żywo, bo jak do tej pory głownie oglądałem z apek TVNu, polsatu itp.
jacek111

Re: Najciekawsza aplikacja na tablet?

Postprzez agulina86 » 2 Lip 2014, o 23:24

jacek111 napisał(a):@agulina86 w czym jest lepszy od SKype?

w rozmowach na telefony.. jakość nieporównywalna. i obsługa również :) :cupgold:

Skypetka to dla mnie videoczat. :-)
agulina86

Postprzez GrimPiece » 3 Lip 2014, o 23:07

@up ma jakieś ograniczenai co do sieci? jak z kosztami - porównywalne do standardowych operatorów?
GrimPiece

Postprzez benkp » 19 Sie 2014, o 15:56

Dla mnie również najwygodniejszym komunikatorem będzie skype - szczególnie kiedy jestem na wakacjach to się przydaje bo masz jednak kontakt ze znajomymi.
Ciężko jest mi wskazać jaka będzie najlepsza apka ponieważ lubię ich kilka:
Run Keeper - korzystam gdy biegam. Dobry trener osobisty . Pokazuje ile kilometrów się przebiegło, na jakim dystansie oraz pokazuje ile jest kalorii jakie się spaliło tak wiec działa to bardzo motywująco. Przy tym apka jest bardzo prosta w użyciu i szybko działa.
Yanosik - super nawigacja i mapa radarów
Jeszcze uwielbiam gierkę Cut The Rope - wszystkie jej wersje ponieważ łamigłówki dają trochę w kość ale wszystko jest bardzo dobrze skonstruowane.
Zawsze można skorzystać z tych informacji: http://yourapps.info/aplikacje-na-tablet- na stronie znajduje sie bardzo dobre info na temat aplikacji na tablet jakie akurat warto jest sobie zainstalować.Jest ich dość sporo jak sami zresztą widzicie.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez jacek111 » 19 Sie 2014, o 16:35

Yanosik - prawda, świetny program i fajnie, że made in poland. Dobry jest ten system ifnormowania o wydarzeniach drogowych, patrolach itp. Świetnie rozwiązane.

Cut the Rope - tez grałem :D chociaż to jeszcze na telefonie, a trudno był oczasem paluchem przejechać tak jak trzeba. tak czy inaczej fajne połączenie logiki i zręcznościówki.
jacek111

Wróć do Pozostałe dyskusje o grach i oprogramowaniu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 1 gość