Office na tablecie

- gdy nie znajdziesz wyżej odpowiedniego działu, pisz tu

Office na tablecie

Postprzez GrimPiece » 24 Kwi 2014, o 20:57

Wielu użytkowników wykorzystuje tablet do tworzenia dokumentów. Na pececie sprawa jest z reguły prosta. Jest windows, jest ms office i jedziemy... A co z tabletem? Ja korzystałem na Androidzie przede wszsytkim z King Soft Office. Moim zdaniem programik całkiem fajny, ale jak wiele osób zauważa - nie jest to konkurencyjne rozwiązanie dla "poważnego" MS Office. Główne mankamenty to niewielka liczba opcji i brak polskiego słownika przy sprawdzaniu pisowni...

A jak z innymi pakietami biurowymi? korzystaliście z jakiś apek na Androidzie? A może używa ktoś MS Office na tablecie z Windowsem - sprawuje się na takim urządzeniu równie dobrze jak na kompie? Nie wiem też jak sprawa z pakietem biurowym wygląda na iOS-ie - ma ktoś jakieś doświadczenie z tworzeniem dokumentów na iPadzie?
GrimPiece

Office na tablecie

Postprzez marcus » 25 Kwi 2014, o 20:08

Jest też od jakiegoś czasu wersja MS Office na Androida ale nie wiem jak się sprawuje. Znając MS to jest płatna i kosztuje niemało. Ciekawe tez jak ze słownikiem i ilością funkcji.
marcus

Wróć do Pozostałe dyskusje o grach i oprogramowaniu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość