Pomocy z Orange Tabbee :)

- liderów jest kilku, jednak inne systemy operacyjne też mają cień szansy

Postprzez yezz1 » 9 Lip 2013, o 08:53

Witam!
Przywiozłem z Francji owy tablet Orange Tabbee na Linuxie. Czy ktoś wie czy można mu zmienić język albo czy jest możliwość wgrania innego systemu. Ten tablet jest tylko na rynku francuskim i domyślam się, że chyba raczej szukam na próżno lecz w razie jakichkolwiek informacji będę bardzo wdzięczny!

Pozdrawiam!
yezz1

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 12 Lip 2013, o 00:08

Jeśli chodzi o wgranie innego systemu, to raczej sprawa trudna, a może nieosiągalna. W przypadku zmiany języka, to raczej nie powinno być problemu.
Każdy system czy to Android, Linux, czy Windows ma w ustawieniach możliwość wyboru języka. Trzeba po prostu poszperać w Ustawieniach - nie wiem dokładnie jak to będzie u Ciebie, bo Linuxa nie mam.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Postprzez Geronimusek » 19 Sie 2013, o 23:33

No i jak wyszedłeś z tego problemu? Ciekaw jestem, czy może udało się zamienić systemy? Jeśli bywasz na forum, to daj znać.
Geronimusek

Postprzez yezz1 » 23 Lis 2013, o 17:28

Przepraszam, ze tak pozno odpisuje ale nie bawilem sie tabletem. Lezy niestety w szafie i obrasta kurzem. Raczej do niczego mi sie nie przyda nawet po zmianie jezyka czy systemu wiec mysle o jego sprzedazy...

PS. Dziekuje za odpowiedz :)
yezz1

Postprzez madziarka » 11 Maj 2014, o 20:15

a może udaj sie do jakiegoś serwisu. Powinni pomóc.
madziarka

Postprzez jakubgrabowski » 11 Cze 2014, o 18:22

Za ile chcesz sprzedać ten tablet?
jakubgrabowski

Postprzez jacek111 » 12 Cze 2014, o 13:25

już pewnie nieaktualne po takim czasie;) zresztą szczerze mówiać nie wiem czy warto CI kupować tablet od orange i to jeszcze używany... raczej nie był to sprzęt wysokich lotów. To już lepiej kupić nowego budżetowca typu Kiano czy GoClever, albo używany tablet lepszej marki (Asus, Acer, LG...)
jacek111

Do: Pomocy z Orange Tabbee :)

Postprzez marcus » 21 Lut 2015, o 17:29

Niestety tak to jest z takimi tabletami. Ale po wpadce z kiepskimi tabletami na polskim rynku Orange poszło po rozum do głowy i potem oferowało Yogę jako dodatek do oferty. A więc skok o kilka poziomów - i dobrze, przynajmniej jakaś sensowna oferta.

Tablet Orange Tabbe polecam dać dzieciom do zabawy. Po pierwsze, w coś tam sobie pograją prostego, bo nawet po francusku ściagnać i zainstalować grę to nie jst duzy problem. Po drugie, dzieci prędzej czy później zniszczą tablet, ale przynajmneij nie będize obrastał kurzem :D
marcus

Wróć do Pozostałe systemy operacyjne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość