Galaxy Tab 2 7.0 - Problem z Wifi

- jeśli jakiś temat nie pasuje do żadnego z powyższych działów - pisz tutaj

Galaxy Tab 2 7.0 - Problem z Wifi

Postprzez boski23 » 31 Maj 2013, o 14:42

Witam :) zakupiłem kilka dni temu tablet Galaxy Tab 2 7.0 i mam problem z wifi, a mianowicie: pierwszy raz połączył mnie bez problemu, później już nie było tak wesoło..sieć wykrywa, przy włączeniu wifi automatycznie się łączy z moją siecią domową z tym, że nie ma internetu. Wykonałem reset do ustawień fabrycznych i zadziałał, ale ponowne próby łączenia się z siecią wyglądają tak jak powyżej czyli łączy, ale nie ma internetu. Komputery i telefony działają bezproblemowo. Jak to jest z tym tabletem?? Uprzejmie proszę o pomoc.
boski23

Rzadka sprawa

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 1 Cze 2013, o 22:27

Hej,
No to Ci się trafiło :wisze: Rzadko się słyszy, żeby Samsungi miały problem z czymkolwiek. Chyba drugi raz słyszę, że Samsung ma problem z wifi. Chyba ciężko będzie coś samemu poradzić. Ja bym na początek zadzwonił do Samsung Electronics Polska i zapytał w dziale technicznym, czy mogą jakoś pomóc. No bo odsyłanie do naprawy, to trochę potrwa.
Mówiąc krótko : Samsung nie ma prawa się tutaj zawieszać, jeśli tak jest to jest coś nie halo, i trza to naprawić. :nazolwiu:
Na czym polega gwarancja door-to-door? Na tym, ze w przypadku awarii urządzenia - producent sam go od nas odbierze, a następnie odda na swój koszt naprawione.
Włączanie i wyłączanie WiFi w tablecie z Androidem jest banalnie proste. Wystarczy kilka chwil aby się tego dowiedzieć.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Wróć do Pozostałe sprawy techniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość