Kiano Young II zablokowany

- jeśli jakiś temat nie pasuje do żadnego z powyższych działów - pisz tutaj

Postprzez pioter1821 » 11 Lip 2014, o 20:19

Witam posiadam tableta Kiano Young IIS, od dłuższego czasu go nie używałem, wczoraj go włączyłem i zapomniałem hasła, wpisywałem, próbowałem i nic, zablokował się. Czy jest jakaś możliwość sformatowania go np. przez jakiś program? Ponieważ przyciskanie "vol -/+" z "off/on" itp. nie działa.

Znaleziona instrukcja w internecie która niestety nie działa "1. Podpiąć ładowarkę– poczekać na pojawienie się ikony baterii.
2. Przyciskamy przycisk "Vol +" następnie "Power" (trzymając jednocześnie ok 11 sek.)
3. Puszczamy "Power" wciąż przytrzymując przycisk "Vol +" , do momentu pojawienia się robota
Androida.
4. W momencie pojawienia się robota Androida wciskamy kolejno przycisk "Power" (Przytrzymać) oraz "Vol +" (szybkie naciśnięcie) ,
następnie puszczamy .
5. Po pojawieniu się menu serwisowego, poruszamy się po nim przyciskiem "Vol–" (ruch w dół),
potwierdzamy wybór opcji przyciskiem "Power".
6. Wybieramy "Vipe data/ factory reset" następnie wybieramy opcję "Yes– delete all user data",
potwierdzając przyciskiem "Power".
7. Po zakończeniu operacji wybieramy "Rebot system now"."
pioter1821

Postprzez jacek111 » 12 Lip 2014, o 20:15

Jak to nie działa to będzie cięzko... Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy poszukanie odpowiedniej apki - są takie w Google Play, jakoś bypass screen lock czy coś takiego. Nie ma gwarancji ,że zadziałą ale sprółbować można, tylko nie wiem czy za free znajdziesz jakąś. Poza tym przez konto google jeszcze można odblokować jeśli miałeś sparowane, ale podejrzewam , że tego już probowałeś.
jacek111

Wróć do Pozostałe sprawy techniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość