Lark Freeme 10.25 nie czyta micro usb

- jeśli jakiś temat nie pasuje do żadnego z powyższych działów - pisz tutaj

Postprzez agusss2604 » 13 Lis 2013, o 19:35

Witam, nie mam pojęcia czy podobny wątek już był. Ale do rzeczy .. Mam bardzo poważny problem z tabletem Lark FreeMe 10.25. Zakupiłam do Niego klawiaturę i przez jakieś cztery miesiące działał bez problemów, a teraz nagle nie łączy klawiatury, oraz gdy chce podłączyć ładowarkę mini usb (zwyczajna ładowarka, której używa się do ładowania większości smartfonów) też nie ładuje, ani nie reaguje, gdy podłączam go do komputera .. Co powinnam zrobić, aby znów zaczął działać ?
agusss2604

Postprzez Jan Bielski » 14 Lis 2013, o 00:17

Bardzo prawdopodobne, że uszkodzeniu uległo gniazdo w Twoim tablecie. Możesz jeszcze zrobić taki test polegający na sprawdzeniu tej klawiatury z innym urządzeniem. Jeśłi tam zadziała, to sprawa będzie oczywista. Mało prawdopodobne ( ale nie niemożliwe) jest to, że coś z oprogramowaniem się dzieje. Bo to są urządzenia tak proste, że praktycznie musi działać, albo nie działa wcale.
Więc zalecam Ci sprawdzenie tych sprzętów - wtedy postawisz diagnozę i oddasz pewnie tablet do naprawy.
Jan Bielski

Do: Lark Freeme 10.25 nie czyta micro usb

Postprzez Monte Christo » 16 Mar 2015, o 09:04

Czy może mi ktoś z Państwa doradzić skąd wziąć androida do tabletu LARK FREME 10,25. Na stronie oficjalnej Larka nie ma dostępu do kopii zapasowej androida. Mój tablet jest dobry tylko uszkodzony ma system. Ewentualnie może ktoś próbował wgrywać podobny który działa dobrze na tym modelu.
Monte Christo

Wróć do Pozostałe sprawy techniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość