Lark Smartkid 7 - samoistna zmiana głośności

- jeśli jakiś temat nie pasuje do żadnego z powyższych działów - pisz tutaj

Lark Smartkid 7 - samoistna zmiana głośności

Postprzez skakanka » 22 Mar 2016, o 21:30

Dzień dobry.

Posiadam tablet smartkid 7. Od pewnego czasu występuje w nim problem z głośnością, a właściwie z samoistnie pojawiającym się (od czasu do czasu) suwakiem i zwiększaniem/zmiejszaniem głośności. Nie pomogło przywracanie systemu do ustawień fabrycznych. Ktoś podpowiedział mi, że może to być wina digitizera, ale wymieniłam go, a problem występuje nadal.

Przycisk z tyłu tabletu wydaje się działać normalnie. Podgłaśnianie i ściszanie aplikacji na digitizerze też działa ok.

Proszę o podpowiedź co może być przyczyną.
skakanka

Do: Lark Smartkid 7 - samoistna zmiana głośności

Postprzez jacek111 » 23 Mar 2016, o 19:38

reklamacja i tyle :) ewentualnie nowy system, jeśli chce Ci się bawić. Niektórzy mają aplikacje, które kontrolują poziom głośności przy róznych wydarzeniach, np. rozmowie przez Skype, możę jest coś fabrycznie takigo zainstalowane? Ale to chyba nie powinno być widać suwaka... Ewentualnie możesz przejrzeć zainstaowane apki i zobaczyć czy jest coś podejrzanego.
jacek111

Postprzez skakanka » 24 Mar 2016, o 23:25

Dzięki za zainteresowanie.
No właśnie problemy zaczęły się jeszcze na gwarancji, ale odrzucili problem bo uznali, że tablet był rozkręcany wcześniej - a nie był. Serwis Lark'a też sprawę olał, czekałam czekałam na odzew i się nie doczekałam.
Przywracanie systemu do ustawień fabrycznych, jak już pisałam, nie pomogło. Problem występuje na czystym systemie.
Po wykluczeniu mechanicznego uszkodzenia 'dotyku' - nie wiem z czym może to być jeszcze problem.
skakanka

Postprzez GrimPiece » 26 Mar 2016, o 20:39

Raz mialem styczność z GPS-em larka i więcej nie chce mieć z tą firma nic do czynienia... Jesli chodzi o serwis to jest kompletna masakra. Zero dbałości o klienta.

Spróbuj wgrac mu zupełnie nowy rom - jakąś inną wersję i zobaczysz czy problem sie będzie powtarzał. Jeśli tak do hardware i nic nie zrobisz (naprawa płatnie w serwisie z reguły wychodzi za drogo), a jak soft to będzie sprawa rozwiązana.
GrimPiece

Wróć do Pozostałe sprawy techniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości