Manta MID 1001 Powertab - jak przeprowadzić hard reset?

- jeśli jakiś temat nie pasuje do żadnego z powyższych działów - pisz tutaj

Manta MID 1001 Powertab - jak przeprowadzić hard reset?

Postprzez bienio » 30 Cze 2013, o 22:12

Mój tablet nie chce się odpalić, zwiesza się na logo android i nie przechodzi dalej. Chciałbym wykonać reset do ustawień fabrycznych. Uruchamiam tablet kombinacją klawiszy vol+ i power, uruchamia się on do momentu na którym widnieje logo androida z otwartą obudową, ale nie wiem jak dalej przejść do wyboru opcji, jest tylko wyświetlane to logo, po jakimś czasie tablet uruchamia się ponownie i próbuje wejść do systemu, daremno. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
bienio

Usterka w tablecie

Postprzez Geronimusek » 4 Lip 2013, o 14:37

Gdzieś znalazłem coś takiego:
"A. Przytrzymać klawisz głośności w górę oraz klawisz zasilania
B. Kiedy zobaczysz logo Samsung zwolnij przycisk zasilania i kontynuuj trzymanie przycisku głośności aż zobaczysz ekran odzyskiwania systemu
C. Używaj klawiszy głośności do nawigacji i wybierz „factory reset” (reset ustawień fabrycznych.
Procedura resetu ustawień fabrycznych wykasuje jednak wszystkie dane z tabletu Galaxy Tab."

Spróbuj, może w Twoim przypadku coś to da. Jeśli nie , to kto wie, czy nie będziesz musiał skorzystać z usług serwisu.
Geronimusek

Re: Manta MID 1001 Powertab - jak przeprowadzić hard reset?

Postprzez bienio » 8 Lip 2013, o 20:51

Dzięki za odzew, próbowałem w ten sposób różnych kombinacji, ale nic to nie pomaga :/ chyba oddam na serwis. Pozdro
bienio

Wróć do Pozostałe sprawy techniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości