MicroSD i gry

- jeśli jakiś temat nie pasuje do żadnego z powyższych działów - pisz tutaj

MicroSD i gry

Postprzez maciek270 » 26 Gru 2012, o 22:21

Siema, ostatnio kupiłem tablet marki Samsung Galaxy tab 2.7.0, bez karty microSD.
Ale przyszedł czas by ją nabyć i otóż to moje pytanie.
Pobrałem aplikację App 2 SD i mam takie zdanie "Przenoszenie aplikacji na kartę SD może być nie wpierane przez te urządzenie" Na chłopski rozum to nie mógłbym zainstalować gier na kartę SD?
Proszę o odpowiedź bo nie chciałbym wywalić kasy na kartę w błoto.
maciek270

Jak instalować aplikacje na karcie micro SD?

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 28 Gru 2012, o 09:38

Hej Maciek270,
Pytanie , które zadałeś jest dosyć skomplikowane, ale operacja jest możliwa do wykonania. Nie będe tutaj rozwodził sie w jaki sposób to się robi, ponieważ do tej pory tego nie robiłem osobiście - ale mnie zainspirowałeś do wykonania tego na własnym tablecie.
Natomiast znalazłem pewną instrukcję w Sieci, gdzie gostek dosyć dokładnie objaśnia jak robił cos podobnego. Wklejam poniżej link do tego:
http://angrygadget.wordpress.com/2011/0 ... d-1-6-2-1/
Co prawda koleś pisze o smartfonie, ale android to android i pewnie to samo dotyczy tabletu.
Napisz, czy coś mogłeś skorzystać z tego tutorialu. Jednocześnie stawiam pytanie do innych użytkowników - czy ktoś instalował aplikacje na swoim tablecie na karcie micro SD, i może coś dorzucić w tym wątku? :?:
Czy wiesz ile waży tablet? Zdziwiłbyś się jak mało! To zaledwie kilkaset gram. Sporo poniżej jednego kilograma.
Karta micro SD do tabletu to doskonała możliwość powiększenia powierzchni dyskowej naszego urządzenia. Wcale nie musisz mieć tabletu powyżej 16 GB pamięci wbudowanej.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Wróć do Pozostałe sprawy techniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości