Prestigio Multitab2 problem z flashplayerem

- jeśli jakiś temat nie pasuje do żadnego z powyższych działów - pisz tutaj

Prestigio Multitab2 problem z flashplayerem

Postprzez Lantash » 9 Lut 2016, o 23:56

Witam

Ostatnio wpadł mi w ręce tablet Prestigio Multitab 2, stary bo stary ale pobawić się można.
Dziwna z nim sprawa bo nie mogę na nim odtwarzać filmów na stronce onetu. Niby się ładuje ale zaraz pokazuje informacje żeby zainstalować Silverlight, Flashplayer albo korzystać z przeglądarki obsługującej Html5. Z tego co wiem nie ma Silverlight'a na andka, flashplayera nie mogę wyhaczyć w sklepie play no i zdechł pies. Poprzedni właściciel twierdzi, że działało więc przywróciłem ustawienia fabryczne ale nic to nie dało. Macie może jakieś pomysły? Coś mi umyka?

Za wszelkie sugestie z góry serdecznie dziękuje.
Lantash

Do: Prestigio Multitab2 problem z flashplayerem

Postprzez jacek111 » 11 Lut 2016, o 01:07

a na innych stronach filmy we flashu chodzą normalnie? Próbowałeś jakąś inną przeglądarkę? Jest taka przegląradka jak Puffin, która na starcie obsługuje flasha bez żadnych dodatkowyk wtyk. Jest to jakieś pośrednie wyjście.

A silverlight to taki shit, że nie działa mi nawet na windowsie i to na paru urządzeniach...
jacek111

Do: Prestigio Multitab2 problem z flashplayerem

Postprzez Lantash » 12 Lut 2016, o 00:03

Na innych stronach działa super. Z przeglądarek wypróbowałem Chrome, Dolphine (z jetpack'iem) i Firefox. A w Puffin każda stronka wygląda tak:
Kod: Zaznacz wszystko
http://zapodaj.net/0dde01d872daa.jpg.html
Lantash

Wróć do Pozostałe sprawy techniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość