Problem z podłączeniem do PC

- jeśli jakiś temat nie pasuje do żadnego z powyższych działów - pisz tutaj

Postprzez moshic » 12 Kwi 2014, o 10:05

Witam,
Zakupiłem tablet LENOVO Yoga 10. Mam problem z podłączeniem go do komputera poprzez USB. Po podłączeniu i zainstalowaniu sterowników z tabletu komputer nie widzi go. Próbowałem i na laptopie i na PC. Nie wykrywa na obu. Po zaznaczeniu odpowiedniej opcji jest widoczny tylko jako aparat. Gdy wybieram opcje "Połącz jako urządzenie multimedialne (MTP) pojawia się tylko okienko Transfer Files poprzez Media Player lub Open in Winamp. Na obu komputerach zainstalowany jest Win XP. Podłączałem też inny tablet Lenovo s5000 i jest identyczna sytuacja. Bardzo, bardzo, bardzo proszę o pomoc.
moshic

Postprzez jacek111 » 12 Kwi 2014, o 17:51

rozumiem, że mówisz o autoamtycznej instalacji sterowników, gyd podłączasz urządzenie? być może XP ma jakąś starą bazę, spróbuj znaleźć na stronie producenta sterowniki do zainstalowania.
jacek111

Postprzez GrimPiece » 12 Kwi 2014, o 17:57

w takich wypadkach czasem pomaga włączenie trybu debugowania USB. W Androidzie jest to w ustawienia - opcje programistyczne. W niektórych wersjach Androida te opcje są ukryte, więc jeśli nie będizesz mógł znaleźć to daj znać lub wygoogluj "jak włączyć opcje programistyczne w Androidzie".
GrimPiece

Wróć do Pozostałe sprawy techniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości