Problem z tabletem Evoq QPAD710A

- jeśli jakiś temat nie pasuje do żadnego z powyższych działów - pisz tutaj

Problem z tabletem Evoq QPAD710A

Postprzez hut3r3 » 12 Lut 2017, o 14:12

Witam, mam wielki problem z tabletem Evoq, z którym walczę od wczoraj jednak bez skutku. Dostałem go od znajomego bo podczas sprzątania znalazł go w szafie, a zamiast wrzucać go do szafki żeby się kurzył, oddał go mi. Tutaj też pojawił się problem, tablet był zabezpieczony kodem. Po wielu próbach przypomnienia go sobie przez mojego znajomego, po wielu próbach wpisywania różnych kodów tablet zablokował się. Nie można też odzyskać kodu poprzez e-mail, więc wpadł mi do głowy pomysł o twardym resecie który usunie z niego wszystkie dane i będzie zdatny do uruchomienia. I tutaj pojawia się sedno problemu. W jaki sposób mogę zresetować ten tablet? Próbowałem wielu kombinacji, wciśnięcie przycisku power i vol + czy -, jednak bez skutku. Kilkukrotne wciskanie przycisku power czy vol też nie dawało żadnych efektów. Czy ktoś na forum miał może do czynienia z tym tabletem, bądź spotkał się z podobnym problemem i wie jak go rozwiązać? Dziękuję i pozdrawiam.
hut3r3

Wróć do Pozostałe sprawy techniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości