Problem z urządzeniem Samsung Galaxy Tab 2 7.0

- jeśli jakiś temat nie pasuje do żadnego z powyższych działów - pisz tutaj

Postprzez pamela1266 » 18 Maj 2014, o 22:10

Witam. Od około tygodnia mam problem z tabletem samsung galaxy tab 2 7.0- po odłączeniu od zasilania natychmiastowo tracę łączność z internetem, następnie spowrotem łączy mnie z nim automatycznie lub wcale- wtedy muszę podłączyć table do zasilania, by uzyskać dostęp do internetu. Następnym problemem jest to, że gdy naładuje urządzenie do 100% (co dziwnym sposobem zajmuje od paru dni 15 minut) i je wyłączę i wznowię po chwili do działania, bateria jest całkowicie rozładowana. Plinie proszę o poradę.
pamela1266

Postprzez GrimPiece » 20 Maj 2014, o 23:15

jeśli jeszcze jest na gwarancji to czym prędzej leć do serwisu;) a jak nie jest to proponuje zrobić roota i cały system wgrać od nowa. Już kilka razy widziałem wątki o problemach samsungów z bateriami i ładowaniem - u niektórych reinstal pomagał. Niestety samsung ewidentnie coś spieprzył, że tego rodzaju problemy występują. Tak czy inaczje - w pierwszej kolejnosci radzę wybrać się do serwisu.

btw spróbowałbym mimo wszystko łądować tablet dłużej niz te 15 minut, nawet jesli pokazuje, że jest już na full - może nie będize rozładowywać się tak szybko.
GrimPiece

Wróć do Pozostałe sprawy techniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości