Szkło hartowane na ekranie tabletu

- jeśli jakiś temat nie pasuje do żadnego z powyższych działów - pisz tutaj

Szkło hartowane na ekranie tabletu

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 22 Sty 2016, o 22:41

Cześć,
Sprzedając szkła hartowane spotkałem się z takim oto problemem. Otóż kilku klientów, którzy założyli takie szkiełko hartowane na ekran swoich tabletów stwierdziło że dotyk działa słabiej. Ba, jeden nawet stwierdził, iż prawie nie działa i musi ściągać. Ja śmiem twierdzić, iż były to jednostkowe przypadki, bo inaczej to taka ochrona ekranów szybko by została zbojkotowana przez użytkowników. A sprzedaż szkieł hartowanych na tablet ciągle rośnie.
Jakie są Wasze opinie na ten temat? Korzystacie z tego typu ochrony? :slonko:
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Do: Szkło hartowane na ekranie tabletu

Postprzez jacek111 » 25 Sty 2016, o 21:13

Na moim galaxy tabie szkło hartowane nie powoduje żadnych problemów, A klienci chwalili się może na jakich tabletach zakładali szkiełko? Być może były to jakieś tańsze modele goclevera czy shiru itp., gdzie czułość na dotyk już była niewielka i po nałożeniu szkiełka działał słabo. U mnie jednak nie było jakichkolwiek negatywnych efektów.
jacek111

Postprzez GrimPiece » 26 Sty 2016, o 22:50

Podobnie jak przy folii ochronnej, wszystko działa dobrze, jeśli dobrze się założy. Zakładałem od razu na nowy telefon a i tak dostał mi się włos, więc trzeba było zrobić drugie podejście... Tak samo różne paproszki mogą wejść pod folię i potem dotyk nie działa jak powinien. Ekran polecam wyczyścić przed nałożeniem szkła na przykład taśma klejącą - schodzi tego więcej niż można przypuszczać.

Aktualnie w sumie w ogóle zapomniałem, że mam dodatkowe szkło i nie ma żadnej różnicy pomiędzy używaniem gołego ekranu a ekranu z dodatkowym szkiełkiem ochronnym. I szybkość i czułość dotyku są całkowicie normalne,
GrimPiece

Postprzez janek95 » 19 Lut 2017, o 19:47

ja zamówiłem 2 sztuki w sferisie na swój tablet i jakoś nie dostrzegłem, żeby dotyk działał słabiej.
janek95

Wróć do Pozostałe sprawy techniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości