tablet kiano - pamięć wbudowana

- jeśli jakiś temat nie pasuje do żadnego z powyższych działów - pisz tutaj

tablet kiano - pamięć wbudowana

Postprzez mikolajp » 9 Lis 2015, o 22:02

witam,

mam tablet firmy kiano z systemem operacyjnym windows. problem jest taki: urządzenie ma 8GB pamięci wbudowanej, z czego ponad 7,5GB zajmuje system, co praktycznie uniemożliwia pracę na nim. wsadziłem kartę pamięci, ale on i tak automatycznie wszystko zapisuje w pamięci wbudowanej i (uwaga, paranoja albo moja głupota) NIE MA OPCJI zmiany tego. idąc dalej, chciałem go "sformatować", więc wszedłem w ustawienia, potem odzyskiwanie - tablet "wiesza" się na pół minuty i niby gotowe, ale nic się nie zmienia. nie mogę niczego w "odzyskiwaniu" zrobić. jest coś, co mogę począć z tym problemem?
mikolajp

Do: tablet kiano - pamięć wbudowana

Postprzez marcus » 10 Lis 2015, o 17:08

możesz pogrzebać w plikach i zmienić ustawienia tak, żeby karta pamięci była traktowana domyślnie jako pamięć. Dokładnej instrukcji Ci z pamięci nie podam, ale powinieneś bez problemu znaleźć coś w necie. Zdaje się, żę są też aplikacje, które pozwalają na zamianę pamięci.

A co do zawalonej pamięci... to cóż, niestety Kiano takie przypały się zdarzają, dlatego nie jestem fanem tej marki.
marcus

Wróć do Pozostałe sprawy techniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości