Tablet Kiano Young II system się nie chce załączyć

- jeśli jakiś temat nie pasuje do żadnego z powyższych działów - pisz tutaj

Postprzez wicher985 » 14 Kwi 2014, o 21:04

Witam. Jestem nowy na tym forum i całkiem zielony odnośnie tabletów. Problem z moim tabkiem jest takowy: otóż po włączeniu go zawiesza się na tle z napisem KIANO lub jeśli pójdzie dalej to zamiast zacząć ładować system to po prostu nic się nie pojawia tylko ekran jest lekko podświetlony i może tak nawet być aż do rozładowania baterii. Dodam że tablet ostatnie kilka miesięcy przeleżał w szufladzie i dzisiaj wymieniłem digitizer ponieważ miałem pękniety. Proszę o szybką odpowiedź. :D
wicher985

Postprzez marcus » 14 Kwi 2014, o 23:06

WItam, na początek zrobiłbym hard reset to czasem pomaga w takich przypadkach. Poza tym proponuje skontaktować się z tym serwisem, gdzie wymieniałeś digitizer;)
marcus

Re: Tablet Kiano Young II system się nie chce załączyć

Postprzez wicher985 » 15 Kwi 2014, o 10:48

Ale jak wykonać hard reset bo z instrukcji jakie są podawane w internecie to tablet się włącza ale ekran jest cały czarny.
wicher985

Postprzez GrimPiece » 15 Kwi 2014, o 22:16

1. sam wymieniałeś ten dotyk czy w serwisie? jesli w serwisie to kontaktowałbym się z nimi, bo chyba powinni sprawdzić czy działało wszystko po wymianie. Może coś z tym zrobią - chociaż trudno powiedzieć czy ma to bezpośedni zwiążek.

2. Jeśli tablet miał pękniętą szybę to po upadku działał?

3. po hard resecie powinno siępojawić logo anroida i menu, gdize możesz przywrócić ustawienia fabryczne itp. Ciężko coś będzie zdziałać jeśli to nei pomaga

4. jak tabletu długo leży rozładowany w szufladzie to bateria może się zepsuć... być może ma to jakiś związek z tym, że nie chce się całkiem podenisć - ale to już ttylko takie luźne gdybanie. Próbowałeś go włączyć z podłączoną ładowarką?
GrimPiece

Wróć do Pozostałe sprawy techniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość