Tablet Lenovo Yoga 2 1050L

- jeśli jakiś temat nie pasuje do żadnego z powyższych działów - pisz tutaj

Tablet Lenovo Yoga 2 1050L

Postprzez macarena_1983 » 11 Wrz 2015, o 10:59

Cześć,
Mam pytanie, może ktoś jest w stanie odpowiedzieć:
Czy wyżej wymieniony tablet współpracuje ze standardem MHL ?? Ten Lenovo posiada niestety jedynie gniazdo micro USB. Fajna maszyna , ale podobnie jak np. w tabletach Samsunga producent nie zadał sobie trudu , aby dać gniazdo HDMI ( micro HDMI, czy mini HDMI).
No i nie można połączyć bezpośrednio jednym kabelkiem tego tabletu z telewizorem, czy monitorem.
Może jest rozwiązanie w postaci adaptera MHL, tylko pytanie czy to zadziała ???? Bo w sieci piszą , że z jednymi tabletami działa, a z drugimi nie. Zanim wydam 40 PLN, chciałam zapytać mądrzejszych.
dzięki
macarena_1983

Do: Tablet Lenovo Yoga 2 1050L

Postprzez GrimPiece » 11 Wrz 2015, o 20:29

nie wiem jak z adpterem MHL, ale są różne przystawki TV i dongle, które pozwalają na bezprzewodowe przesylanie sygnału. Z ciekawości poszperałem po necie czy Yoga z tym działa, z tego co mi google podpowiada to http://www.measypolska.pl/p/a2w.html coś takiego powinno działać dobrze, o ile Yoga obsługuje miracast a wydaje mi się, że obsługuje.
GrimPiece

Do: Tablet Lenovo Yoga 2 1050L

Postprzez marcus » 14 Wrz 2015, o 17:17

jak tylko do oglądania filmów czy zdjęć to można podłączyć przez USB i może TV wykryje jako dysk. Ale żeby normalnie zrobić przesył audio-wideo to niestety może być problem bez przystawki.
marcus

Wróć do Pozostałe sprawy techniczne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość