karta micro SD 32GB

- wydajność tabletu zależy głównie od procesora i pamięci RAM - masz jakieś problemy?

karta micro SD 32GB

Postprzez macarena_1983 » 13 Gru 2012, o 23:48

Hej,
Ostatnio gdzies wyczytałam , na jakimś forum innym, czy też blogu pewna dziwną rzecz. Ktoś pisał, że jest jakiś problem :?:
jeśli włożymy karte micro SD do gniazda tabletu Kiano Pro 10 Dual ( szczególnie karte 32 GB) i będziemy chcieli skopiowac dane do pamięci wewnętrznej tabletu. Że podobno ktoś miał problem w momencie kopiowania z karty na Internal memory i odwrotnie.
Czy ktoś kuma o chodzi ? Ja co prawda nie mam karty pamięci 32GB, ale próbowałam na jakiejś starej karcie 4 gigowej i wszystko jest w porządku - można przenosić dane w tę i z powrotem, Więc o co chodzi? Może ktoś się spotkał z tym problemem?
Pytam , bo mam Kiano tablet, i nie chcę mieć problemów. :oops:
macarena_1983

u mnie też spoko

Postprzez Jan Bielski » 15 Gru 2012, o 01:04

@macarena_1983
Próbowałem tę operację wykonać na moim tablecie, i również wszystko jest ok ( karta 16GB). Zarówno kopiowanie z micro SD do pamięci wbudowanej, jak i na odwrót przechodzi gładko, i nie ma z tym jakichś problemów. Kto tutaj miał problemik? :muscle:
Jan Bielski

za duża

Postprzez maniak » 27 Mar 2013, o 14:32

Może tablet ten nie przyjmuje po prostu tak dużych kart pamięci jak 32GB. Zdarza się tak nie raz w tabletach i smartfonach, że nie dają rady ogarnąć tak dużej pamięci.
maniak

Wróć do Procesor, pamięć

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość