MSI primo 76

- wydajność tabletu zależy głównie od procesora i pamięci RAM - masz jakieś problemy?

MSI primo 76

Postprzez dar3k369 » 5 Lut 2017, o 14:11

Witam stałem się posiadaczem tego tabletu i od samego początku mam z nim problem. Zakupiłem go na allegro specyfikacja generalnie nie taka zła na aukcji było napisane że tablet posiada 16gb pamięci wewnętrznej. Tablet dotarł i pojawiły się schody w sekcji "Pamięć" mam podane dwie pamięci wewnętrzne (nie mówię o sd). Jedna pamięć wewn. ma 0.98gb natomiast druga 12.45gb. Więc to już nie 16gb, ale mimo wszystko nie ma tragedii. Tableta przywróciłem do ustawień fabrycznych i zacząłem aktualizować wszystko od nowa. Problem polega na tym że wszystko instaluje się na 0.98gb i nie zdąże zainstalować nawet połowy a już brakuje miejsca, podczas gdy te 12.45 jest całkowicie wolne. Taka sama sytuacja jest gdy włożę kartę sd. Bardzo Was proszę o pomoc ;)
dar3k369

Do: MSI primo 76

Postprzez dar3k369 » 5 Lut 2017, o 19:54

Dodam również że nie mogę ani w ogóle nie mam możliwości "aktualizacji oprogramowania", nie wiem może poprzedni właściciel wgrał jakiegoś roma i coś sknocił a customowego też nie mogę znaleźć więc proszę Was o pomoc.
dar3k369

Wróć do Procesor, pamięć

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości