NTT611 - nie widzi pamięci wewnętrznej

- wydajność tabletu zależy głównie od procesora i pamięci RAM - masz jakieś problemy?

NTT611 - nie widzi pamięci wewnętrznej

Postprzez Panicz74 » 17 Maj 2015, o 02:52

DSC00042.JPG
DSC00042.JPG (121.03 KiB) Obejrzany 399 razy

Witam,

Mam taki problem. NTT611 przestał widzieć pamięć wewnętrzną. Nie można przez to niczego zainstalować. Widzi natomiast "Internal Card SD". Próbowałem przywracać go do ustawień jednak nie przyniosło to żadnego skutku. Załączam zdjęcie ustawień pamięci.

Wersja Android 4.1.1

Czy można coś z tym zrobić czy tablet do wyrzucenia?
Panicz74

Do: NTT611 - nie widzi pamięci wewnętrznej

Postprzez GrimPiece » 18 Maj 2015, o 23:26

próbowałeś czy przywrociłeś do ustawień fabrycznych? Bo jeśli reszta konfiguracji i pliki zostały po staremu, to może źle przywróciłeś i dlatego nie pomogło.

Do wyrzucenia na pewno nie - można spróbować wgrać mu innego roma, albo pogrzebać przy plikach konfiguracyjnych. Poszukaj na forum androida, jak zmienić to, którą pamieć tablet widzi jako główną - ludzie zwykle kombinują, żeby właśnie widział kartę, bo ma większą pojemność niż pam. wew.

Swoją drogą - na karcie nie możesz instalować? Jeśli nie, to - w tych plikach, o ktorych wspomniałem jesteś w stanie zmienić tak, żeby tablet widział kartę, jako główną pamięć i wtedy powinno się dać istalować na karcie - nie rozwiazuje to w pełni problemu, ale zawsze coś. Niestety z glowy Ci nie powiem co dokłądnie trzeba zmienić ,ale łatwo wygooglujesz.
GrimPiece

Wróć do Procesor, pamięć

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość