Problem z tabl. lenovo A3500-F

- wydajność tabletu zależy głównie od procesora i pamięci RAM - masz jakieś problemy?

Problem z tabl. lenovo A3500-F

Postprzez asledvor » 19 Sty 2015, o 18:33

Z tableta korzystałem częściej niż z komputera. Służył mi do czytania książek i przeglądania stron w internecie - zupełnie mi wystarczał. Do dzisiaj działał mi bez zarzutu. Tej nocy korzystałem z niego i chodził bez problemowo. Rano natomiast nie działął, nawet nie chciał się włączyć, ekran nie zamigotał nawet gdy go podłączyłem do ładowarki. Co mogę spróbować zrobić z nim w domu aby go naprawić, ponieważ nie chciałbym go oddawać do serwisu jeśli to nie będzie konieczne...

Z góry dzięki
Pozdrawiam
asledvor

Do: Problem z tabl. lenovo A3500-F

Postprzez marcus » 19 Sty 2015, o 21:27

po dłuższym ładowaniu też nic? ani symbol baterii się nie pojawił ani nie idzie go włączyć?

spróbuj też ładowania przez kompa jesli można przez usb i masz kabelek.
marcus

Do: Problem z tabl. lenovo A3500-F

Postprzez Henry25 » 19 Sie 2016, o 13:26

Dziwna sprawa tak z dnia na dzień. Ale no właśnie - podłączałeś przez kabelek USB do komputera? Tablety są fajne, ale jak już się coś rąbnie to po całości. A producent ręce umywa. Trzy razy oddawałem i chwile podziałał i nic, więc musiałem wydać pieniążki i oddać do serwisu, ale teraz wszystko działa. Może Ty też tak zrób? Bo nie wiem czy jak padł to coś sam zdziałasz. http://redicreo. pl/ jeśli potrzebujesz dobrych namiarów, no mojemu tabletowi pomogli i działa bez zarzutów teraz :)
Henry25

Wróć do Procesor, pamięć

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość