Tablet NTT A72B

- wydajność tabletu zależy głównie od procesora i pamięci RAM - masz jakieś problemy?

Serwis

Postprzez Skalczyk » 20 Sty 2013, o 12:52

W poniedziałek się tym zajmę. Prędzej pisałeś taki ciekawy kawałek w gwaracji ""W przypadku uszkodzeń, których naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna, otrzymasz nowy sprzęt o takich samych lub porównywalnych parametrach." Myślałem poprostu, że mogą mieć jakieś problemy z tym oprogramowaniem (czytałem na necie, wersja 8GB wyszła pierwsza i była wadliwa wersja z 4GB ma już dobre oprogramowanie) (chyba chodzi o źle napisany ROM) . Wydaje mi się, że skoro na realizację mają 21 dni roboczych to nie mogą sobie tak bezkarnie nie mogą odkładać w nieskończoność, chodź widzocznie się myliłem. Dzięki za szybką odpowiedź
Skalczyk

Przerwa

Postprzez Skalczyk » 7 Lut 2013, o 21:16

Witam, trochę mnie nie było jakoś zawsze wypadało mi tpo z głowy żeby tutaj wejść i napisać. A więc , dzień później po wizycie tablet był do odbioru. Wszystko pięknie ładnie, niby wystarczyło tylko zaktualizować oprogramowanie, rzeczywiście na początku chodzi o wiele lepiej i gładko ale po podłączeniu do komputera problemy są ciągle te same co opisywałem prędzej (nie będę już ich opisywał)
Mam najnowsze oprogramowanie i problemy są ciągle CO TERAZ ?! Przecież takiego tableta .... no napewno nie można się nim pobawić skoro ciągle gubi pamięć i trzeba go restartować. Piszę na forumprawne gdyż chciałem się dowiedzieć czy mam szansę wymiany na inny tablet (i coś się tam znalazło) Link do tematu, jeżeli ktoś byłby zainteresowany : http://forumprawne.org/prawa-konsumenta/396037-tablet-mediaexpert-3.html. Myślę że tablet uda się wymienić na inny, w prawach konsumenta jest coś takiego :Wymiana jest możliwa, w reklamacji z ustawy żądasz wymiany na nowy, jeżeli tylko wymiana na inny model usunie wadę, to po uznaniu zasadności reklamacji możesz tego żądać, albo zwrot ceny. Skoro najnowsze oprogramowanie a to jest przyczyną to tylko w taki sposób można usunąć wadę ... Oprócz tego szukałem tableta (ten kosztuje 450 zł więc do dopłaty mam około 150 zł i znalazłem takiego http://allegro.pl/android-4-0-tablet-vordon-10-ips-1gb-ram-16gb-i2935923533.htmlJest możliwa, w reklamacji z ustawy żądasz wymiany na nowy, jeżeli tylko wymiana na inny model usunie wadę, to po uznaniu zasadności reklamacji możesz tego żądać, albo zwrot ceny. ) Co o nim sądzicie ? Nie koniecznie musi być 10 cali chodź byłby dobry ( mam zamiar kupić klawiaturę z myszką w późniejszym czasie) czy znacie jakieś lepsze modele ? Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.
Skalczyk
Skalczyk

Poprzednia

Wróć do Procesor, pamięć

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość