Uszkodzona pamięć flash?

- wydajność tabletu zależy głównie od procesora i pamięci RAM - masz jakieś problemy?

Uszkodzona pamięć flash?

Postprzez frackvitz » 22 Lut 2016, o 02:18

Witam, mam spory problem z powołaniem do życia tabletu Woo 841 (tak, wiem, że to bubel itd., ale zdobyłem go przypadkowo przez wymianę i jednak chciałbym, żeby przydał się choćby do odtwarzania Spotify). Problem jest taki: każda próba instalacji Windowsa 8 (pobrany ze strony Microsoftu - żaden inny instalator np. Ubuntu czy Android nawet nie bootował) kończy się na etapie wybierania dysku. I tu właśnie nie pojawia się żaden do wyboru. Dodam, że nie wiem co się stało poprzedniemu właścicielowi z systemem, oczywiście nie ma też partycji recovery i każda opcja naprawy z poziomu usb niczego nie zmienia. Próbowałem nawet Gparted, też nie bootuje. Diskpart wykrywa tylko podłączone USB, jednak przy próbie znalezienia sterowników przy wyborze dysku pojawiły się 2 dyski: X:boot i dysk wymienny C: z instalatorem Windowsa. W opcjach Biosu mam tylko do wyboru Quick Boot, żadnej możlwiości zmiany ustawień dysku. Czy jest jakakolwiek możliwość ruszenia z miejsca? Specyfikacja tabletu:
– CPU: Intel Bay trail
– Intel® AtomTM Z3735G Quad Core. 1,33GHz. 1,83GHz. Turbo Boost
– GPU: Intel HD Graphic
– pamięć RAM: 1GB DDR
– pamięć Flash: 16GB integrated Nand flash

bardzo proszę o wszelkie rady i z góry dziękuję ;)
frackvitz

Wróć do Procesor, pamięć

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość