Dzien dobry, chcialam sie przedstawic

- napisz kilka słów o sobie, skąd Twoje zainteresowanie tabletami, jak ich używasz...

Dzien dobry, chcialam sie przedstawic

Postprzez Iza » 8 Lis 2012, o 13:36

Tu Iza i nie mam tableta albo moze powinno sie powiedziec tabletu? Jak jest poprawnie?

Widze, ze to forum jest dobrym miejscem aby dowiedziec sie wiecej na temat tabletow. Jestem bardzo zainteresowana w jaki sposob dobrac odpowiedni tablet. Jaki tablet pwinnam miec, jaki tablet jest najlepszy dla mnie? Ktory z dostepmych na rynku tabletow ma najlepsze parametry itp...

Przymierzalam sie juz kilka razy do kupna iPada ale oprocz tego, ze uwielbiam Apple za ich mistrzowski marketing, nie jestem przekonana czy wlasnie ich tablet jest odpowiedni dla moich potrzeb oraz mojej kieszeni.
hmmm no nic, nie musze sie spieszyc i chce podjac rozwazna decyzje.

pozdrowienia :slonko:
Iza
http://collagene-cosmesi.com
Iza

Witaj Iza!

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 8 Lis 2012, o 15:01

Witaj Iza,
Miło Cię słyszeć na naszym forum o tabletach. Mam nadzieję, że będziesz mogła tutaj uzyskać zadawalające Cię informacje, jeśli chodzi o wybór tabletu.
A co do formy tego wyrazu, to rzeczywiście bardziej poprawną jest "tabletu". Mniej poprawną, albo jak kto woli - niepoprawną formą będzie "tableta". Tak przynajmniej podaje Słownik Ortograficzny PWN, czyli autorytet w tych sprawach.

pozdrawiam i zapraszam do przeglądania forum :slonko:
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Wróć do Przedstaw i przywitaj się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość