Powitanie

- napisz kilka słów o sobie, skąd Twoje zainteresowanie tabletami, jak ich używasz...

Powitanie

Postprzez jank » 24 Sie 2013, o 00:06

Witam wszystkich. Powitanie już zrobiłem, a teraz kilka słów o sobie. Na imię man Jan i jestem już emerytem. Interesuje mnie wszystko, a obecnie największą przyjemność sprawia mi turystyka i zwiedzanie powiązane z fotografowaniem i filmowaniem. Prócz tego nie jest mi obca wszelkiego rodzaju mechanika i majsterkowanie. Ostatnio zagłębiam się w informatykę komputerową. A tablet "Kiano 10 duo pro" kupiłem sobie, bo uważam że to jest wspaniałe urządenie które przydahe się i w domu i w podróży.
jank

Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

Powitanie

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 24 Sie 2013, o 12:15

Janie,
Witamy Cię serdecznie. Niesamowita sprawa, to co piszesz - że w starszym wieku interesuje Cię wszystko. Bo przeważnie emeryci, to już mają wszystkiego dosyć, tylko telewizorek i spacerki z pieskiem.
Ja również posiadam tablet kiano pro 10 dual i jak na razie służy mi - odpukać - bez zarzutu.
Zapraszamy do przeglądania postów na naszym forum, stawiania pytań, i w miarę możliwości dzielenia się też swoją wiedzą już zdobytą.
pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Do: Powitanie

Postprzez goska » 27 Kwi 2016, o 13:54

witam
Awatar użytkownika
goska

Wróć do Przedstaw i przywitaj się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość