Tablet jako ułatwienie do pracy.

- napisz kilka słów o sobie, skąd Twoje zainteresowanie tabletami, jak ich używasz...

Tablet jako ułatwienie do pracy.

Postprzez Wojtek » 30 Sie 2012, o 11:55

Witam forumowiczów.

Swój pierwszy tablet, Samsung Galaxy Tab, kupiłem prawie dwa lata temu, jak tylko dowiedziałem się, że jest coś takiego dostępne na rynku. Najważniejszym powodem była wygoda podczas targów branżowych. Mogę przeglądać internet i odpowiadając na emalie z urządzenia, które nie ciąży tak jak laptop i mieści się w teczce z dokumentami. Cały dzień na hali targowej, uwierzcie mi ręce odpadają od laptopa.
Drugim powodem była także wygoda przeglądania internetu siedząc w fotelu. Dla tego tez nie wziąłem iPada, jest dla mnie za duży i nieporęczny.
Wojtek

Miejscowość: Warszawa

Witaj Wojtku

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 30 Sie 2012, o 21:45

Witaj,
Miło Cie widzieć na naszym forum. Na kilometr wyczuwam pasjonata elektroniki użytkowej. :D
Wydaje się, że mobilność jest jedną z największych zalet tabletu. Ludzie po prostu potrzebowali urządzenia, które mogli by zabrać w podróż. I od którego, jak piszesz, nie odpadały by ręce. Czymś takim stał się tablet, który staje się coraz bardziej popularny.
Jeśli jeszcze tablet zwiększy potencjał do pracy ( do tej pory głównie rozrywka), co już się pomału dzieje za sprawą wejśćia Windowsa 8, czy Windowsa RT, to naprawdę tablety już chyba na dobre wyprzedzą laptopy.

pozdro
Na czym polega gwarancja door-to-door? To bardzo wygodne rozwiązanie, w przypadku ewentualnej usterki naszego urządzenia.
Wejdź do dobrego katalogu stron internetowych, a zobaczysz ile można się tam dowiedzieć o tabletach i akcesoriach do tabletów .
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Jaki tam ze mnie...

Postprzez Wojtek » 31 Sie 2012, o 10:53

Dziękuję za powitanie. Ja tam nie bardzo znam się na tej technice, dobieram tylko to co mi pasuje i staram się nie przepłacać. Raczej nie lubię ulegać modzie i nie przekonałem się do nadgryzionego jabłka.

Po blisko dwóch latach użytkowania tabletu myślę o tym co dalej. Chyba nie potrzebuje nowego, do moich celów stary wystarcza. Jeszcze się zastanowię ale na dzisiaj to chyba laptop będzie uzupełnieniem mojego arsenału. Dużo piszę tekstów na moje blogi i czasem wole przesiąść się od stolika komputerowego do fotela dla odpoczynku. Laptop byłby tu świetny .

Z drugiej strony nęcisz nowymi Windowsami, może to jednak nowy tablet z doczepioną klawiaturą jest rozwiązaniem?
Wojtek

Miejscowość: Warszawa

Komputer uniwersalny ?

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 31 Sie 2012, o 22:57

Z drugiej strony nęcisz nowymi Windowsami, może to jednak nowy tablet z doczepioną klawiaturą jest rozwiązaniem?

No właśnie wielu ludzi, szczególnie sceptyków zarzucało do tej pory tabletom, że są głównie do zabawy, przejrzenia Internetu, i ewentualnie wysłania e-maila. A teraz ci, którzy czekają na Windowsa 8 w sprzedaży mają nadzieję, że tablet z tym systemem zastąpi im laptopa, bo będzie miał do dyspozycji pakiet Office.
Druga sprawa, to to o czym piszesz - dołączana klawiatura. To ona sprawia, że możemy swobodnie pisać ( ja tez dużo piszę tekstów).
Zobaczymy jakie będą pierwsze wrażenia, recenzje, testy tabletów Windows Surface. Czy ludzie będą zadowoleni. :?:
Na czym polega gwarancja door-to-door? To bardzo wygodne rozwiązanie, w przypadku ewentualnej usterki naszego urządzenia.
Wejdź do dobrego katalogu stron internetowych, a zobaczysz ile można się tam dowiedzieć o tabletach i akcesoriach do tabletów .
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Wróć do Przedstaw i przywitaj się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość