Witam

- napisz kilka słów o sobie, skąd Twoje zainteresowanie tabletami, jak ich używasz...

Witam

Postprzez gallonin » 13 Kwi 2013, o 12:08

Poszukuję odpowiedniego dla siebie tableta i mam nadzieję ze tutaj dowiem się jaki będzie najlepszy.
gallonin

coś więcej

Postprzez Jan Bielski » 18 Kwi 2013, o 21:37

A mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat swoich preferencji tabletowych? Bo rzuciłeś takie zbyt ogólne hasło...
Jaki rozmiar Cię interesuje 7, 9, 10 cali?
Jaka firma, czy z tej najwyższej półki cenowej, czy też któryś z tabletów budżetowych?
Jak odpowiesz, to postaram się podać Ci jakieś konkretne odpowiedzi .. :nazolwiu:
Jan Bielski

Re: Witam

Postprzez robekarkus » 14 Mar 2014, o 15:03

Ja również dopiero będę wybierał swoją pierwszą maszynę. Chce dorzucić, a jednak zacząć na czymś porządniejszym co będzie mi dłużej służyć. Jak szybko w tym segmencie zmieniają się ceny. Czy kupować czy czekać.
robekarkus

Miejscowość: Tarnów

Witam

Postprzez GrimPiece » 14 Mar 2014, o 21:14

te zmiany cen to raczej trudno przewidywać, bo rynek tabletów rozwija się bardzo dynamicznie. Jeszcze niedawno nikt nie myślał o czterordzeniowych prockach... Czekać nie ma co, może raczej z założenia lepiej kupować na maks dwa lata - a po tym okresie sprzedać i zainwestować w nowszy sprzęcik. Ale chyba nie ma co wiecej się rozpisywać, bo to chyba dział do przywitań;)
GrimPiece

Witam

Postprzez lissa80 » 27 Mar 2014, o 12:30

Witam. jestem tu nowa, zastanawiam się nad kupnem tableta, kilka razy w miesiącu odbywam dość długie podróże do szkoły, czasem rano wyjeżdżam a wracam wieczorem, i tym sposobem spędzam dziennie w pociągu około 5-6h, laptop jest za duży i za ciężki aby go tak wozić, a telefon jest za mały, więc zaczęłam zastanawiać się nad tabletem. Ciekawe co mi tu doradzicie ;)
lissa80

Do: Witam

Postprzez goska » 27 Kwi 2016, o 13:53

witam
Awatar użytkownika
goska

Wróć do Przedstaw i przywitaj się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość