Witam

- napisz kilka słów o sobie, skąd Twoje zainteresowanie tabletami, jak ich używasz...

Witam

Postprzez Bartek7 » 17 Cze 2014, o 21:48

Witam wszystkich.
Mam na imię Bartek. Od jakiegoś czasu siedzę w temacie tabletów (ogólnie interesuję się elektroniką i kształcę się w tym zawodzie)
W moim posiadaniu jest tablet Kiano Yonug IIs (czy jakoś tak, ale ogólnie żałuję zakupu..)
Oprócz elektroniki także interesuję się motoryzacją ;)

Tutaj parę słów o tablecie. Kupiłem najtańszy (200 zł kosztował..) czemu taki ? Ponieważ potrzebowałem coś do szkoły jako książek. Nie chciałem wydawać więcej kasy bo mogłem go rozbić czy coś innego. Już jeden upadek przeżył.. Wysypały się tylko przyciski ale to szybko dało radę naprawić i dalej chodzi.
Od nie dawna zaczął się wycierać ekran.. prawie pół ekranu jest wytarte. I pyt czy to moja wina czy tak ten model ma ?
I teraz rozglądam się za czymś innym do 300 zł.
Do tego kiano dokupiłem jeszcze klawiaturę z overmaxa i dołożyłem kartę 16gb.

Mam nadzieję, że znajdę odpowiedzi na moje pytania i będzie nam się miło współpracować.

Pozdrawiam Bartek
Bartek7

Witam

Postprzez jacek111 » 18 Cze 2014, o 14:49

witamy, nie odpisuję tutaj, bo widzę, że założyłeś też wątek w dziale z pytaniami;)
jacek111

Witam

Postprzez sewekrusek » 25 Cze 2014, o 16:41

Witajcie. Ja dobiero zaczynam interesować się doborem odpowiedniego sprzętu dla osoby która zajmuje się szkoleniami.
sewekrusek

Miejscowość: Gdynia

Witam

Postprzez marcus » 25 Cze 2014, o 18:47

cześć, chętnie pomożemy na tyle na ile będziemy w stanie;)
marcus

Do: Witam

Postprzez goska » 27 Kwi 2016, o 13:53

witam
Awatar użytkownika
goska

Wróć do Przedstaw i przywitaj się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość