Witam wszystkich forumowiczów!

- napisz kilka słów o sobie, skąd Twoje zainteresowanie tabletami, jak ich używasz...

Witam wszystkich forumowiczów!

Postprzez Sebastian Nowak » 6 Wrz 2012, o 11:53

Cześć.
Jestem Seba.

Nie mam jeszcze tableta, ale przymierzam się do kupna.
Mam nadzieję, że obecność tutaj pomoże mi w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Pozdrawiam!
Seba
Sebastian Nowak

czołem Seba

Postprzez Paweł 'krzywy' Krzyworączka » 6 Wrz 2012, o 12:13

Witaj na naszym Forum! Kiedyś będziemy wspominali, jak to rejestrował się 11 użytkownik ;-)

Sebastian Nowak napisał(a):Nie mam jeszcze tableta, ale przymierzam się do kupna.
Mam nadzieję, że obecność tutaj pomoże mi w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Z pewnością dyskusje o tabletach pomogą Ci w wyborze. Nawet ja postaram się być obiektywny w doradzaniu, chociaż... ciężko mi jest, bom już zakochany ;-)
Awatar użytkownika
Paweł 'krzywy' Krzyworączka
Administrator

Miejscowość: Zielonki k/ Krakowa

Witaj Seba

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 6 Wrz 2012, o 12:35

Dobrze Cię widzieć stary na naszym nowym forum. Z pewnością już niedługo będziesz wiedział, co wybrać jeśli chodzi o tablet.
No i przede wszystkim będziesz nakręcał dyskusje, jako jego użytkownik. :sun:
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Witam wszystkich.

Postprzez herzlich » 8 Wrz 2012, o 22:16

Witam mam na imię Łukasz i nie mam jeszcze tabletu. Jestem starym komputerowce zaczynającym od Atari 130 XE, poprzez Atari 1040 STe oraz wszystkie możliwe konfiguracje składaków PC. Obecnie mam laptopa, gdyz ze względu na posiadanie potomstwa nie mam już miejsca na stacjonarkę :evil: . Zarejestrowałem się na te forum, ponieważ po przeczytaniu postów Pana Krzyworączki na tabletowo uznałem, że jest to pasjonata a ja lubię pasjonatów :-). Pozdro Łukasz "Łuki".
herzlich

dawne czasy

Postprzez Paweł 'krzywy' Krzyworączka » 9 Wrz 2012, o 16:24

Witaj na Forum, Łukaszu!
Też kiedyś bawiłem się na sprzęcie na kasety - Commodore 64 rulez, hehe.
Teraz mam dość mocny stacjonarny oraz laptopa (przez większość czasu podłączonego do monitora 22-calowego) oraz tablet 10-calowy.

herzlich napisał(a):Zarejestrowałem się na te forum, ponieważ po przeczytaniu postów Pana Krzyworączki na tabletowo uznałem, że jest to pasjonata a ja lubię pasjonatów

Super, dzięki.
Jestem pewien, że zadomowisz się na naszym Forum. Ba! Będziesz / jesteś jednym z prekursorów :knajpa:
Jeśli szukasz tabletu, to mam coś dla Ciebie: optymalny tablet, czyli najlepszy stosunek możliwości do ceny. Sprawdź.
Awatar użytkownika
Paweł 'krzywy' Krzyworączka
Administrator

Miejscowość: Zielonki k/ Krakowa

Ja też miałem Atari ;)

Postprzez Sebastian Nowak » 10 Wrz 2012, o 00:46

Paweł 'krzywy' Krzyworączka napisał(a):Kiedyś będziemy wspominali, jak to rejestrował się 11 użytkownik ;-)

Hehe, podczas kontaktów typu "Premium" ;)

I w uzupełnieniu mojego pierwszego postu dodam, że też byłem szczęśliwym użytkownikiem Atari 65XL (jeśli dobrze pamiętam) - też kasetowca. Do dziś dziwię się, skąd miałem tyle cierpliwości żeby czekać 20 minut żeby sobie przez godzinkę w jakąś grę popykać...

Pozdrawiam
Sebastian Nowak

herzlich willkommen

Postprzez Wojtek » 21 Wrz 2012, o 09:56

Sorry, ale twój nick po prostu wymaga odpowiedniego powitania w tym języku.
Wojtek

Miejscowość: Warszawa

Wróć do Przedstaw i przywitaj się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości