Witam wszystkich!

- napisz kilka słów o sobie, skąd Twoje zainteresowanie tabletami, jak ich używasz...

Witam wszystkich!

Postprzez Michał Otroszczenko » 9 Gru 2012, o 17:18

No i za zaproszeniem Pawła i Piotra trafiłem na to forum!

Tabletu na razie nie mam, czytnik Kindle 3 mi wystarcza - może w przyszłości :)

Tak czy inaczej witam wszystkich i pozdrawiam :)
Michał Otroszczenko

Witaj Michale

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 11 Gru 2012, o 09:39

Cześć,
Już zdążyłem odpowiedzieć na Twojego innego posta, a Cię nie przywitałem. A więc witamy bardzo serdecznie w naszych skromnych progach. Mam nadzieję, że wesprzesz nasze forum swoim doświadczeniem w dziedzinie czytników ( jako użytkownik), a także z czasem może zdecydujesz się na zakup jakiegoś tabletu.
do usłyszenia przy okazji innych dyskusji :dajekwiaty:
To, jak długo uruchamia się system Android ma decydujące znaczenia dla komfortu pracy użytkownika.
Czy wiesz, co to jest tablet Microsoft Surface? Warto sprawdzić szczegóły na temat tego długo zapowiadanego tabletu.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Forum tabletowe wita jak zwykle u uśmiechem

Postprzez Paweł 'krzywy' Krzyworączka » 10 Sty 2013, o 17:15

Michał Otroszczenko napisał(a):No i za zaproszeniem Pawła i Piotra trafiłem na to forum!

Nooo, jeśli miałeś specjalne zaproszenie, Michale, to grzech nie skorzystać ;-)
Ja także witam Cię na naszym Forum. Na razie raczkujemy jeszcze - dopiero od kilku miesięcy coś sobie tutaj drzemiemy. Ale robi to konsekwentnie, więc tylko kwestią czasu jest efekt kuli śnieżnej i szybki rozwój naszej społeczności.
Czuj się, jak u siebie.
Jeśli szukasz tabletu, to mam coś dla Ciebie: tablety do 1000 złotych, czyli najlepszy stosunek możliwości do ceny. Sprawdź to teraz. Szukasz telefonu dla babci lub dziadka? A może dla mamy lub taty? Sklep z telefonami dla starszych i nie tylko czeka na Ciebie .
Awatar użytkownika
Paweł 'krzywy' Krzyworączka
Administrator

Miejscowość: Zielonki k/ Krakowa

Dzięki!

Postprzez Michał Otroszczenko » 11 Sty 2013, o 09:38

Pawle,

Twoje maile z newsletterów są tak sugestywne, że poczułem się się specjalnie zaproszony ;)

I oczywiście życzę powodzenia w rozwijaniu forum i sklepu!

Pozdrawiam
Czy zastanawiasz się jak tworzyć szkolenia on-line? Informacje z zakresu e-learningu i szkoleń przez internet znajdziesz w serwisie kursolandia.pl.
Michał Otroszczenko

Wróć do Przedstaw i przywitaj się

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość