Gwarancja door-to-door

- gdzie w Polsce można znaleźć dobry serwis tabletów, jaka jest obsługa i ceny?

Gwarancja door-to-door

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 21 Wrz 2012, o 12:41

Cześć,
Wiele osób się pyta: co to jest ta gwarancja w systemie door-to-door? A ci, którzy wiedzą już o co chodzi pytają z kolei: czy to działa?
Szybka odpowiedź na pierwsze pytanie: door-to-door, czyli "od drzwi do drzwi ". Polega to na tym, że w przypadku awarii naszego tabletu dzwonimy do serwisu producenta i zgłaszamy co się stało. Producent na własny koszt wysyła do nas kuriera po odbiór wadliwego urządzenia. Następnie po naprawie kurier przywozi tablet z powrotem, również na jego koszt.
I tutaj tak ważne jest to, o czym pisałem w poprzednim poście - żeby kupować tablety u polskiego producenta, który oczywiście - ściąga urządzenia z Chin, ale na miejscu je później w razie potrzeby naprawia.
Czy to działa? :?:
Sam osobiście korzystałem raz z door-to-door, kiedy zepsuł mi się ( mojej babci) telefon komórkowy dla seniora. I wszystko poszło gładko - telefon dostałem zaledwie po kilku dniach naprawiony z powrotem. Ponadto słyszałem i czytałem pochlebne opinie w Sieci od ludzi, którzy również korzystali z tej formy gwarancji.
A więc wydaje się, iż obawa przed problemami chyba nie powinna być, aż tak duża.
Takie zabezpieczenie ze strony producentów (chociaż nie wszystkich) oferujących door-to-door jest sporym krokiem w kierunku Klienta. No bo przecież od lat narzekamy, że to co chińskie :tokoniec: , to może się zepsuć.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

najlepsza

Postprzez maniak » 27 Mar 2013, o 01:05

Najlepsza możliwa opcja gwarancji. Nie spotkałem się z żadną inną, która by była tak sprawna, szybka i konkretna. Polecam brać sprzęt tylko z gwarancją DtD ;)
maniak

nie zawsze door-to-door

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 27 Mar 2013, o 08:30

No tak, tylko że nie zawsze , nie każdy, i nie na wszystkie produkty jest oferowane d-t-d. Co jeżeli upatrzysz sobie coś, ale to nie będzie objęte taką gwarancją? :niewiem2:
Taki rodzaj gwarancji wszedł stosunkowo niedawno, i jeszcze firmy trochę boją się jej udzielać Klientom. Pewnie w obawie przed jakością swoich produktów, której nie są do końca pewni. Też dlatego, że nie każda firma, niestety, posiada serwis techniczny na odpowiednim poziomie, żeby szybko i sprawnie realizować d-t-d.
Miejmy nadzieję, że z biegiem czasu coraz więcej produktów oraz firm będzie w to wchodzić.
Bardzo przydatną rzeczą jest etui do tabletu. Niemal każdy użytkownik tego potrzebuje, tylko nie każdy jest tego świadomy. Do pierwszego upadku tabletu!
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Wróć do Serwis, naprawa tabletów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość