Naprawa matrycy tabletu

- gdzie w Polsce można znaleźć dobry serwis tabletów, jaka jest obsługa i ceny?

Naprawa matrycy tabletu

Postprzez juanchen » 15 Lis 2013, o 18:25

A gdzie mogę naprawić tablet firmy kurger i matz, która ma moja siostra, czy w tych serwisach to zrobią? Bo ona go kupiloa a teraz się zepsuł. Ja też rozważam kupno tabletu przez ponad rok działał jej ok, a teraz coś się zrobiło z wyświetlaczem. Nie wiem czy czasami nie z jej winy.
juanchen

Naprawa matrycy tabletu

Postprzez madziarka » 11 Maj 2014, o 19:36

oj jak fajnie że trafiłam na to forum, gdyż wiem że jest szansa iż wymienię matrycę w moim tablecie!!!
madziarka

Naprawa matrycy tabletu

Postprzez madziarka » 13 Maj 2014, o 02:49

przemyślałam i chyba bardziej sie opłaca kupić nowy tablet niż naprawiać...

______________________________________________________________________________________

kredyt online bez zaświadczeń https://kredyty-szybko.pl/szybka-pozyczka-online/
madziarka

Naprawa matrycy tabletu

Postprzez jacek111 » 13 Maj 2014, o 19:10

Zależy jaki tablet... Jak GoClevera za 200 zeta to pewnie, że naprawa czegokolwiek się nie opłaca. To już niestety ryzyko, ktore trzeba wkalkulować podczas kupowania takiego sprzętu.
jacek111

Naprawa matrycy tabletu

Postprzez robson87rr » 11 Cze 2014, o 14:00

jak nie naprawisz to czeka Cie kupno nowego a z tego co wiem to jest cieżko o naprawe
robson87rr

Naprawa matrycy tabletu

Postprzez jacek111 » 11 Cze 2014, o 20:48

samą szybkę ludzie wymieniają czasem nawet na własną rękę albo też w serwisie można to zrobić ale raczej turdno o wykonanie tego na gwarancji, bo w jaki sposó można rozwalić szybkę użytkując tablet w normalny sposób? Tzn. oczywisćie że każdemu zdarza się upuścić taki czy innyt sprzęt, no ale to już nie wina producenta. Tak czy inaczej da się to zrobić, ale nie wiem czy z każdym modelem.
jacek111

Do: Naprawa matrycy tabletu

Postprzez tritimi » 29 Kwi 2015, o 07:23

Szybka w tych lepszych jest łączona razem z panelem dotykowym i wtedy się trochę komplikuje. Ja próbowałem raz wymieniać z kolei baterię na zamiennik Max for power i wyszło po 2 godzinkach zabawy.
tritimi

Postprzez RobboX » 7 Mar 2016, o 14:50

To czy się opłaca, zależy od wielu czynników. Jeśli sprzęt jest nowy tak jak to było w moim przypadku to oddaj do serwisu. W Krakowie matrycę wymienili mi w redicreo na ul. szlak 47
RobboX

Postprzez weronikas » 18 Mar 2016, o 21:45

Mi dziecko załatwiło szybkę w tablecie. Kiedyś przy wymianie wyświetlacza w telefonie korzystałam z pomocy http://www.macserwis.com/serwis.html. Tym razem też tak zrobiłam, gdyż miałam gwarancję, że wszystko będzie dobrze wykonane i za nie tak kosmiczną cenę jak w innych pobliskich mi serwisach.
weronikas

Poprzednia

Wróć do Serwis, naprawa tabletów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości