Naprawa matrycy tabletu

- gdzie w Polsce można znaleźć dobry serwis tabletów, jaka jest obsługa i ceny?

Naprawa matrycy tabletu

Postprzez Jan Bielski » 26 Kwi 2013, o 22:42

Cześc
Kumpel mnie ostatnio zapytał , gdzie można by wymienić matrycę tabletu? Jakoś tak się zdarzyło, ze dzieciak chciał sprawdzić wytrzymałość ekranu młotkiem, czy cuś :glupek2: no i stało się.
Pytanie: gdzie można znaleźć profesjonalny serwis tego typu - coby się zajmowali wymiana matryc, usunięciem ew, innych powstałych usterek? I czy to się w ogóle opłaca, jak się kupiło tablet za 600 - 700 zł? :nazolwiu:
Jan Bielski

jest serwis...

Postprzez macarena_1983 » 4 Maj 2013, o 22:00

Hej,
Znajomy naprawiał tablet w poniższym serwisie:
http://serwis-ag.pl/

Zajmują się ogólnie naprawami tabletów i nie tylko ( także innych komputerów). Jemu naprawili - miał uszkodzoną matryce właśnie.
Osobiście nie korzystałam, ale mam dobre opinie o nich. :nazolwiu:
macarena_1983

polecam ten serwis

Postprzez kosnet » 11 Maj 2013, o 10:46

Ja osobiście oddałem mojego lapka do tego serwisu w Poznaniu: http://www.naprawakomputera.com.pl. Na następny dzień laptop był do odbioru z wymienioną matrycą, gratis chłopaki wyczyścili mi chłodzenie w laptopie i odwirusowali go bo ponoć miał jakieś robale :), także polecam.
kosnet

dzięki za polecenie

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 11 Maj 2013, o 13:10

Hej,
Dzięki za namiary do tego serwisu. Z pewnością komuś się przyda. Jednak nie widzę tam za bardzo usług dotyczących tabletów. A nas najbardziej interesuje - jakby na to nie patrzeć :D - serwis tabletów. Nie wiesz przypadkiem, czy Oni również mają coś wspólnego z tabletami?
Na czym polega gwarancja door-to-door? To bardzo wygodne rozwiązanie, w przypadku ewentualnej usterki naszego urządzenia.
Gdzie można przeczytać o czymś takim, jak akcesoria do tabletów ? W wielu miejscach, ale na pewno tez w dobrych katalogach stron internetowych.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

być może też

Postprzez kosnet » 11 Maj 2013, o 13:34

Hej, koledze wymienili tam matryce w nawigacji i działa bez problemu, co do tabletów to niestety nie wiem. pozdrawiam
kosnet

,,,

Postprzez cotler » 16 Maj 2013, o 21:28

A ile taka przyjemność kosztuje? Przecież matryca to jeden z najdroższych elementów w tablecie, jak programator w pralce. Jeżeli wymiana przekroczyłaby 300 zł w przypadku tabletu za 700 to ja żadnego sensu nie widzę.
cotler

wymiana matrycy w tablecie

Postprzez Jan Bielski » 20 Maj 2013, o 21:19

A ile taka przyjemność kosztuje? Przecież matryca to jeden z najdroższych elementów w tablecie, jak programator w pralce. Jeżeli wymiana przekroczyłaby 300 zł w przypadku tabletu za 700 to ja żadnego sensu nie widzę.

Niestety - jak do tej pory - w ogóle części zamienne do tabletów to jest niszowy rynek. Jest dosłownie kilka firm w Polsce, które się zajmują serwisem tabletów. Dlatego też wymiana matrycy to będzie wydatek rzędu 150-250 zł. Z robocizną może i więcej. Dla drogich tabletów to się jeszcze opłaci, ale dla takich za kilka stówek nie opłaca się wcale. Lepiej kupić nowy tablet. Teraz to wszystko ciągle tanieje i za 500zł można nabyć niezły już sprzęt. :happy:
Jan Bielski

Naprawa matrycy tabletu

Postprzez sklep.ideanord » 22 Paź 2013, o 12:18

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, sprowadzamy części do tabletów na zamówienie. Prowadzimy także serwis.
Awatar użytkownika
sklep.ideanord

Miejscowość: Suwałki

Naprawa matrycy tabletu

Postprzez aanek11 » 22 Paź 2013, o 14:45

Witam. Po tym co przeczytałam to chyba nie opłaca się naprawiać tableta Goclever Tab R70? Kilkanaście minut temu upadł dziecku na "kanciastą" powierzchnię i matryca/wyświetlacz/ekran pękł w kilku miejscach. Taka pajęczynka na 3. Sprawa wygląda beznadziejnie ale wolę zapytać tu niż w serwisie w 4 oczy żeby się kompletnie nie spalić ze wstydu. Są jakieś szanse na ratunek takiego tableta?
aanek11

Pęknięta matryca

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 23 Paź 2013, o 11:31

Hej,
Moim zdaniem nikłe szanse na opłacalną naprawę. Cena takiego tabletu, to pewnie koło 300zł. Natomiast naprawa to na biedę 150zł ( matryca + montaż).
Teraz jeszcze apel do sklepu IdeaNord. Nie zabraniamy subtelnej reklamy na naszym forum, jednak mam prośbę. O to, żeby podać użytkownikom jakie są przeciętne ceny matryc do tabletów, np. przedział 40 - 120zł. I do tego jakie są koszta montażu takiej matrycy, np. przedział 30- 80zł.
Bylibyśmy wdzięczni, a Państwo zdobyli by sobie z pewnością wielu nowych klientów. :slonko:
Na czym polega gwarancja door-to-door? To bardzo wygodne rozwiązanie, w przypadku ewentualnej usterki naszego urządzenia.
Gdzie można przeczytać o czymś takim, jak akcesoria do tabletów ? W wielu miejscach, ale na pewno tez w dobrych katalogach stron internetowych.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Następna

Wróć do Serwis, naprawa tabletów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość