Polski serwis

- gdzie w Polsce można znaleźć dobry serwis tabletów, jaka jest obsługa i ceny?

Polski serwis

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 25 Sie 2012, o 21:42

Witajcie,
Dużo się mówi, nie tylko zresztą w przypadku tabletów, o polskim serwisie wszelkich gadżetów elektronicznych.
I rzeczywiście zanim kupimy nasz wymarzony tablet warto zorientować się, czy firma która go oferuje ma serwis w naszym kraju.
Doświadczenie pokazuje, iż sporo osób miało poważne problemy, po kupieniu elektroniki bezpośrednio z Chin. Reklamacje, które złożyli ciągnęły się tygodniami, i nie zawsze zakończone sukcesem.
Wiadomo, że wszyscy, albo prawie wszyscy produkują w Chinach, lecz szanująca się firma powinna mieć siedzibę i serwis techniczny na terenie Polski. To bardzo zwiększa wiarygodność danej firmy, od której kupujemy. Jeśli mamy pewność, ze w razie awarii nie zostaniemy na przysłowiowym "lodzie".

pozdrawiam wszystkich kupujących :slonko:
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

polski serwis

Postprzez jacek017 » 7 Mar 2013, o 22:23

Pamiętam, że gdy raz popsuł mi się smartfon musiałem wysyłać go do serwisu "REGENERSIS" oczywiście koszta przewozu nie były opłacana przeze mnie.
jacek017

Co to za serwis?

Postprzez Jan Bielski » 7 Mar 2013, o 23:27

No ale z tego co piszesz, to był serwis chyba przeznaczony pod smartfony, czy tak? Czy może dla smartfonów i tabletów?
Czy to był serwis konkretnej marki ? na przykład Sony Xperia? :?:
Jan Bielski

serwis

Postprzez kamyk12 » 11 Mar 2013, o 19:24

Ja także korzystałem z usług tego serwisu. Przeznaczony jest on także pod tablety oraz notebooki. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej owego serwisu.
kamyk12

No widzę

Postprzez Jan Bielski » 12 Mar 2013, o 16:24

Zajrzałem na stronkę tego regenersisa. Faktycznie dosyć to ładnie wygląda. Jeśli mówicie, że dobrze się spisują, to zanotuję sobie ten serwis. Pewnie się kiedyś przyda. :crazy:
Jan Bielski

Polski serwis

Postprzez liliana24 » 20 Mar 2014, o 14:49

Witam Ja swój problem z serwisami rozwiązałam dzięki serwisko.pl przypadkiem szukając nie drogiego serwisu trafiłam na nich właśnie. Jest tam funkcja "zgłoś usterkę" wypełniłam formularz i w ten sam dzień zgłosiła się do mnie firma która szybko wykonała naprawę. Na prawdę super sprawa :)
http://www.serwisko.pl/zgloszenie_awarii_urzadzenia_szukaj_serwisu
liliana24

Polski serwis

Postprzez johnnorton » 10 Cze 2014, o 13:57

Zgadzam się trzeba to sprawdzić, nie wyobrażam sobie, że musiałbym wysyłać telefon do naprawy, aż do chin.
johnnorton

Polski serwis

Postprzez Tomek1987 » 3 Lip 2014, o 13:24

Lepiej dać do naprawy profesjonalnej firmie serwisowej, osobiście polecam serwis komputerowy NVX Group z Poznania
Tomek1987

Miejscowość: Poznań

Polski serwis

Postprzez enforces » 2 Wrz 2014, o 21:40

ja swojego iPhone'a serwisowałem w systemie door 2 door w serwisie pogwarancyjnym w Warszawie (zwał się Wefix.pl). Kurierem wysłałem i kurierem wrócił do mnie telefon.
enforces

Do: Polski serwis

Postprzez maniekk166 » 25 Mar 2015, o 15:26

Tak, to jest bardzo wygodne rozwiązanie. Coraz więcej producentów daje taką możliwość, żeby jak najbardziej uprościć całą procedurę naprawy. Ja osobiście korzystałem z tego przy naprawie laptopa.
maniekk166

Wróć do Serwis, naprawa tabletów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości