Problem z Manta MID711 PowerTab GPS

- gdzie w Polsce można znaleźć dobry serwis tabletów, jaka jest obsługa i ceny?

Problem z Manta MID711 PowerTab GPS

Postprzez serewa » 27 Cze 2015, o 17:10

Witam
Kupiłem niedawno na allegro tablet Manta MID 711 PowerTab GPS.
Niestety tablet działa bardzo wolno pi instalacji kilku aplikacji dosłownie stoi w miejscu.
Tu rodzi się moje pytanie jak można rozwiązać taki problem, myślałem o instalacji Cyangenmod albo downgrade Androida jednak nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Jeżeli ktoś może to byłbym wdzięczny za jakiś krótki poradnik :)
Pozdrawiam
serewa

Do: Problem z Manta MID711 PowerTab GPS

Postprzez jacek111 » 29 Cze 2015, o 20:27

cyanogen może się sparwdzić albo jakaś przeóbka androida - ale to najlepiej poszukać kto już instalował na tym urządzeniu coś takiego i czy faktycznie pomogło. Szczerze mówiąc instrukcji nie ma co pisać, bo są całe fora poswięcone androidowi, jak i masa instrukcji w necie.

Inna sprawa, że - bez urazy - ale manta to nie jest jakaś wybitna marka. Takie zabawy pomogą jesli problem leży w optymalizacji systemu do sprzętu. Jesli natomiast sprzętowo już nie daje rady to nic nie poradzisz (poza sprzedażą i kupnem jakiegoś Lenovo, Samsunga albo Asusa ;) )
jacek111

Postprzez gerreiro16g » 21 Wrz 2015, o 19:18

Bardzo czsto android chodzi wolno, dobrym rozwiązaniem będzie kupno jakiegoś modelu z IOS lub Windows Phone. Ale trzeba pamiętać, że na pewno nie będzie już tak wiele aplikacji do wyboru, bo na Androida jest cała masa.
gerreiro16g

Postprzez jacek111 » 22 Wrz 2015, o 17:04

@gerreiro16g nie zgodzę się,. Na iOS i Windows 8 (nie wiem jak phone) jest cała masa apek., choć faktycznie Android prowadzi pod tym względem. Chociaż np. taki apple store trzyma wyższy poziom i jest mniej badziewnych aplikacji. Android chodzi wolno jak jest źle zoptymalizowany, jest wiele tabletów, na których śmiga bardzo ładnie (choć by samsung galaxy tab s albo note pro).
jacek111

Wróć do Serwis, naprawa tabletów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość