głośniki creative

- słuchawki douszne lub naszune, głośniki zewnętrzne na Bluetooth, Wi-Fi lub przwodowe

Do: głośniki creative

Postprzez marcus » 11 Sie 2016, o 18:28

to są głośniki po BT czy kablu? Tak się robi w róznych sytuacjach czy w jakieś konkretnej, np. oglądanie filmu?
marcus

Postprzez janek95 » 28 Wrz 2016, o 15:00

może warto zapytać doradców w sferisie o co biega, w najgorszym wypadku wysłać na serwis i tyle
janek95

Postprzez filifpp » 11 Paź 2016, o 16:36

takie głośniki Creative to rewelacja. Sam posiadam je w domu i robią niesamowitą robotę !
filifpp

Postprzez IdeaMan009 » 24 Maj 2017, o 23:47

waldi91 napisał(a):Witam kupiłem jakiś czas temu w sferisie głośniki Creative a550 i jedna rzecz mnie teraz troche martwi. Mianowicie jak słucham to w pewnym momencie wycisza mi się glos (dalej jest podgłośniony w laptopie albo w komputrze) dopiero ja podgłośnie kilka poziomów w górę to się włącza głos i dopiero moge sciszyć i co jakiś czas taki proceder muszę powtarzać

Znam problem, też się z tym borykałem w CREATIVE A120 2.1. Oficjalne stanowisko creativa to krótko mówiąc "It's not a bug, it's a feature" :crazy:
A wiesz dlaczego? Zgodnie z otrzymanymi informacjami w głośnikach Inspire A120 został wprowadzony system oszczędzania energii, tak by produkt był zgodny z normami Unii Europejskiej odnośnie zużycia energii przez produkty elektroniczne domowego i biurowego użytku

http://pokazywarka.pl/z0pjtq/#zdjecie7482390 tutaj nawet oficjalne pismo do innego usera.

Tak że kolego, nie ma co narzekać, trzeba się cieszyć że chronisz środowisko! :brawo:
Podobno jest jakiś sposób z przełączaniem kabelków w środku, żeby zrobić bypassa, ale trzeba się już trochę znać. Jest do znalezenia w necie.
IdeaMan009

Wróć do Słuchawki, głośniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość