Jakie głośniki do tabletu i kompa?

- słuchawki douszne lub naszune, głośniki zewnętrzne na Bluetooth, Wi-Fi lub przwodowe

Jakie głośniki do tabletu i kompa?

Postprzez GrimPiece » 4 Lis 2015, o 15:05

Witam, lubię dźwięk dobrej jakości, wiec przy filmach czy grach lubię mieć jakieś solidne głośniczki podpięte pod kompa lub tablet. To samo oczywiście, jeśli chodzi o słuchanie muzyki. Z tego co czytałem tu i ówdzie, bardzo dobre głośniki to Microlab solo 7 c - koszt około 6 stówek. Chętnie bym je wziął... ale mam za mało miejsca w pokoju...

Pytanie: czy macie polecić coś o mniejszych gabarytach a równie solidnej jakości dźwięku? Obojętnie czy 2:0 czy 2:1 - surround odpada. Zastosowanie - muzyka, od czasu do czasu film i gry.
GrimPiece

Do: Jakie głośniki do tabletu i kompa?

Postprzez jacek111 » 6 Lis 2015, o 13:13

Są też mniejsze wersje tych microlabów - 2.0. - dwumembranowe, nie grają aż tak dobrze jak 7 solo c ale jest ok. Na pewno lepiej niż wszystkie modecomy czy creativy w tej cenie.
jacek111

Do: Jakie głośniki do tabletu i kompa?

Postprzez jan » 6 Kwi 2016, o 11:21

Zobacz te, miałem przyjemność posłuchać na nich muzyki, robią wrażenie http://alejka.pl/glosniki-komputerowe-edifier-aktivboxen-prisma-encore-2-1-e3360bt-white-darmowy-odbior-w-19-miastach.html -> Głośniki komputerowe Edifier Aktivboxen Prisma Encore 2.1
jan

Wróć do Słuchawki, głośniki

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość