Strona 1 z 1

Nowy tablet Toshiba

PostWysłany: 10 Gru 2012, o 00:02
przez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka
Witam,
Pamiętam jak kilkanaście, czy może nawet jeszcze kilka lat temu ekscytowaliśmy się sprzętem marki Toshiba. Były fajne wieże, walkmany zdaje się też, a nawet odkurzacze. Naprawdę solidna japońska firma. Dzisiaj firma Toshiba wypuszcza tablet ( i to nie pierwszy) o nazwie Excite 10 SE. Jego recenzja jest raczej pozytywna, ale ... może nie do końca. Po szczegóły zapraszam do naszego najnowszego artykułu na blogu.

pozdrawiam

dobra firma

PostWysłany: 27 Mar 2013, o 17:51
przez mlekoju
Toshiba to dobra i solidna firma. Nie jest to co prawda numer 1 w elektronice, ale na pewno zasługuje na miano stabilnej marki a jej sprzęt jest klasy 2.

spisał się

PostWysłany: 28 Mar 2013, o 11:30
przez hans
Testowałeś go może? Spisał się? Czy tylko słyszałeś recenzje? Zastanawiam się właśnie nad takim ciut tańszym tabletem i miałem w planach firmę Toshiba właśnie ;)

Toshiba is OK, ale ...

PostWysłany: 29 Mar 2013, o 09:24
przez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka
Testowałeś go może? Spisał się? Czy tylko słyszałeś recenzje? Zastanawiam się właśnie nad takim ciut tańszym tabletem i miałem w planach firmę Toshiba właśnie


Jeśli mnie pytasz, to osobiście nie testowałem tego modelu. Oprócz jednego, czy dwóch artykułów na ten temat czytałem może ze 3 opinie. Opinie pozytywne. Toshiba powinna być godna zaufania, ale jeśli poważnie myślisz o kupnie musisz zasięgnać więcej opinii z różnych źródeł. Od ludzi, którzy mieli już ten tablet w ręku i go używali. :slonko:

znajomy

PostWysłany: 29 Mar 2013, o 13:58
przez bananiowy
Mój znajomy posiadał przez dość długi okres czasu właśnie tablet marki Toshiba. Nie narzekał jakoś bardzo na jego właściwości. Często mówił, że do jego podstawowych czynności jakie wykonuje codziennie na tablecie ten właśnie wystarcza.