Którego używacie?

- Microsoft nie próżnuje i stara się nadążyć w walce o mobilnych użytkowników; poznaj ich system

Którego używacie?

Postprzez bananiowy » 27 Mar 2013, o 16:54

Której odsłony Windowsa używacie na swoich PCtach i laptopach? Chciałbym zobaczyć czy równie popularny wśród użytkowników tego forum jest Windows 7 lub 8. Osobiście jestem zwolennikiem siódemki.
bananiowy

7

Postprzez mlekoju » 27 Mar 2013, o 17:50

Kiedyś przez bardzo długi okres czasu korzystałem ze znanej wszystkim odsłony Windowsa czyli XP. Od 1,5 roku posiadam Win 7 i jestem bardzo z niego zadowolony.
mlekoju

7

Postprzez hans » 28 Mar 2013, o 11:26

Najpierw używałem Visty ale jak tylko wyszła 7 to zmieniłem oczywiście i nie żałuję. Na 8 patrzałem tylko w sklepach i jakoś mi się ten urozmaicony system nie podoba za bardzo.
hans

Piszmy typowo o tabletach

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 11 Maj 2013, o 13:27

Hej,
Wszystko OK. Możemy sobie wspomnieć o laptopach i PC, ale głównym nurtem na naszym forum są informacje o tabletach i wszystko wokół tego. Piszcie więc jakich systemów operacyjnych używacie w swoich tabletach, bo wiedza która przedstawiliście powyżej nie przyda się nikomu, kto szuka informacji o Androidzie, czy też Windowsie mobilnym pod tablet. :kibel:
Czy wiesz do czego służy kabelek micro usb-usb? Na przykład do podłączenia pendrive do tabletu
Sporo informacji o tabletach i akcesoriach do nich można znaleźć w katalogach stron internetowych.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

tylko 7

Postprzez ricochet » 19 Maj 2013, o 17:07

Póki co siódemki, nie zamierzam się zbyt szybko przesiadać na ósemkę.
ricochet

Wróć do Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość