Prawy przycisk touchpad nie działa po rozdrzaniu sie laptopa

- Microsoft nie próżnuje i stara się nadążyć w walce o mobilnych użytkowników; poznaj ich system

Prawy przycisk touchpad nie działa po rozdrzaniu sie laptopa

Postprzez adamjohnson » 4 Sie 2016, o 11:51

Witam,
na wstępie informuję, że założyłem nowy temat bo przejrzałem już wiele dyskusji i nie ma w żadnej takiego przypadku jak u mnie. Mianowicie mam laptopa lenovo (ma już swoje lata), do tej pory wszystko działało ale ostatnio przestał działać prawy przycisk od touchpada. Po włączeniu komputera wszystko działa jak należy ale po jakimś pół godziny gdy laptop się nagrzeje prawy przycisk przestaje działać. Wówczas nie rozwija się menu prawego przycisku, nie mogę utworzyć nowego folderu, odświeżyć itp., również menu startu nie rozwija się tylko mignie przez chwilę. Takie są główne objawy, zaznaczam, że podłączenie myszki nic nie dało, po rozgrzaniu się laptopa efekt ten sam. Mam więc pytanie co może być tego przyczyną, siada płyta główna, grafika, nie mam pojęcia? Uszkodzenie mechaniczne to nie jest raczej bo przycisk klika, a poza tym do działało by na myszce podłączonej. Z góry dziękuję z pomocne odpowiedzi,pozdrawiam
adamjohnson

Do: Prawy przycisk touchpad nie działa po rozdrzaniu sie lap

Postprzez jacek111 » 4 Sie 2016, o 18:27

takie rzeczy się zwyle dzieją, jak masz wirusa albo dawno nie robiłeś reinstala i system jest totalnie zaśmiecony.

A te linki w podpisie sam dodajesz? Bollywood ringtone? :D Bo jak nie sam to masz odpowiedź - komp zawirusowany... (nie widze, żeby ktos jeszcze na tym forum dodawał takie linki).
jacek111

Wróć do Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość