problemy z win 8.1 po aktualizacji

- Microsoft nie próżnuje i stara się nadążyć w walce o mobilnych użytkowników; poznaj ich system

problemy z win 8.1 po aktualizacji

Postprzez haniya » 27 Gru 2015, o 22:52

Witam, dostałam tablet citytab supreme 3g na win. 8.1. Nie korzystałam z niego jeszcze, został 2x uruchomiony do korzystania z chroma, nic nie instalowałam. Zapomniałam od razu odznaczyć automatyczne aktualizacje i stało się. System wprowadził sobie aktualizację i przy ponownym uruchomieniu tabletu wyskakuje błąd krytyczny podczas aktualizacji c0190019. Dalej system już nawet nie idzie, wciąż wisi na tym błędzie. Przy wejściu przez cmd.exe widzę, że cała pamięć na dyskach jest zajęta, co jest niemożliwe, bo nic nie instalowałam, chyba, że wszystko zajęła aktualizacja... co robić?
haniya

Do: problemy z win 8.1 po aktualizacji

Postprzez jacek111 » 28 Gru 2015, o 19:15

najprościej będzie skontaktować się z serwisem i niech oni to naprawią w ramach reklamacji. To, że tablet aktualnie nie działa nie jest spowodowane Twoimi działaniami, a jak zaczniesz kombinować z recovery i wgrywać system na nowo to wtedy mogą robić problemy w serwisie (o ile takie działania nie pomogą). Skoro tablet jest nowy, to w pierwszej kolejności próbowałbym z gwarancją, bo to najmniej ryzykowna opcja.
jacek111

Wróć do Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość